Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 września 2007, 13:21

autor: Misiek

Nowy Starter Pack PlayStation 3 w Wielkiej Brytanii

Na Tokio Game Show prezes Sony Computer Entertainment – Kaz Hirai – potwierdził, że nie należy spodziewać się obniżki ceny PlayStation 3 w tym roku. Oficjele japońskiego giganta od dawna powtarzają jednak, iż w zamian otrzymywać będziemy dostosowane do preferencji konkretnych rynków Starter Packi. Brytyjczycy mają jednak od wczoraj do czynienia z wyjątkowo atrakcyjną ofertą.

Na Tokio Game Show prezes Sony Computer Entertainment – Kaz Hirai – potwierdził, że nie należy spodziewać się obniżki ceny PlayStation 3 w tym roku. Oficjele japońskiego giganta od dawna powtarzają jednak, iż w zamian otrzymywać będziemy dostosowane do preferencji konkretnych rynków Starter Packi, a więc zestawy PlayStation 3 z dwoma joypadami i dwoma grami. Brytyjczycy mają jednak od wczoraj do czynienia z wyjątkowo atrakcyjną ofertą.

Nowy Starter Pack PlayStation 3 w Wielkiej Brytanii - ilustracja #1

Do tej pory propozycja Sony dla mieszkańców Wielkiej Brytanii była bardzo podobna do tej, którą znamy z innych państw Starego Kontynentu. Za 424,99 funtów otrzymywali oni konsolę PS3 wraz z dwoma Sixaxisami i dwiema grami: Resistance: Fall od Man oraz Motorstorm. Wczoraj jednak sieć brytyjskich sklepów HMV przedstawiła nowy, podobno ekskluzywny dla niej Starter Pack, w którego skład wejdzie, (oprócz tego, co zostało wymienione przed chwilą) także trzecia gra: Heavenly Sword. Wszystko za tę samą cenę, czyli 424,99 funtów.

Na razie nie wiadomo czy pozostała część Europy będzie musiała zgodzić się na mniejsze zestawy (z dwiema grami), czy jednak Sony szykuje niespodziankę także na inne rynki.