Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2007, 19:45

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus

God of War: Chains of Olympus to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji na przenośną konsolę PSP. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę jakość, którą reprezentowały sobą jej wydane na PS2 poprzedniczki.

God of War: Chains of Olympus to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji na przenośną konsolę PSP. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, jaki poziom reprezentowały sobą jej wydane na PS2 poprzedniczki. Chociaż od premiery gry dzieli nas jeszcze ładnych parę miesięcy, twórcy ze studia Ready at Dawn dbają o to, byśmy mogli sukcesywnie zapoznawać się z materiałami z powstającego tytułu.

Dlatego też skorzystali z okazji, jaką jest impreza E3, by zaprezentować szereg kolejnych screenshotów z przygód Kratosa w wersji przenośnej oraz nowego filmu z rozgrywki.

Przypominamy, że gra opowiadać będzie o wydarzeniach, które miały miejsce przed fabułą pierwszej części serii. Kratos był wtedy sługą Aresa i nie spodziewał się, w jak okrutny sposób zostanie oszukany przez swego zwierzchnika. Rozgrywka w Chains of Olympus, podobnie jak w poprzednich odsłonach, będzie koncentrować się na walce z licznymi przeciwnikami. Nie zabraknie również prostych zagadek logicznych oraz widowiskowych potyczek z bossami.

Zaprezentowany w ramach E3 filmik z GOW: Chains of Olympus

Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #1
Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #2
Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #3
Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #4
Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #5
Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #6
Nowe screenshoty i wideo z gry God of War: Chains of Olympus - ilustracja #7