Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 września 2004

Pierwsze zdjęcia Kristanny Loken z filmu BloodRayne
Pierwsze zdjęcia Kristanny Loken z filmu BloodRayne

Krystian Smoszna, 2 września 2004, 19:39

Pracownicy serwisu Dread Central postanowili zaprezentować swoim czytelnikom dwa ekskluzywne zdjęcia Kristanny Loken z przygotowywanego właśnie filmu o nazwie BloodRayne. Fotografie nie grzeszą wysoką jakością i poza twarzą głównej bohaterki niewiele na nich widać, ale dla fanów ponętnej dhampirzycy jest to jedyna jak na razie okazja, aby zobaczyć pannę Loken w nowej roli.

Poradnik: Codename: Panzers - Faza Pierwsza

Redakcja GRYOnline.pl, 2 września 2004, 17:33

Poradnik do Codename Panzers: Faza Pierwsza zawiera dokładny opis misji, wyjaśniający jak wykonać poszczególne cele, w tym główne, opcjonalne jak i ukryte. Do tego dochodzą obrazki i opisy poszczególnych walk, które koniecznie trzeba wykonać.

Pacific Fighters wylądują w listopadzie
Pacific Fighters wylądują w listopadzie

Calypso, 2 września 2004, 17:26

Firma Ubi Soft przedstawiła na swojej stronie internetowej przybliżoną datę premiery swojego nadchodzącego tytułu - Pacific Fighters. Wcześniej Ubi nieco enigmatycznie informowało o planowanym wydaniu gry na jesień 2004 roku. Dzisiaj wiemy już, że produkt trafi do sprzedaży w listopadzie bieżącego roku.

Nowy FPS - The Unseelie

Elrond, 2 września 2004, 16:04

Firma Octagon Entertainment poinformowała o podpisaniu porozumienia z australijskim developerem, KaWoW!. Dzięki tej umowie Octagon zabezpieczyła sobie prawa wydawnicze do powstającej na antypodach gry z rodzaju FPS łączącej w sobie elementy przygody i horroru, The Unseelie. PeCetowa wersja The Unseelie powinna "stać się" złota pod koniec przyszłego roku.

Coraz więcej reklam w grach?

Elrond, 2 września 2004, 15:34

Firma Ubisoft poinformowała o podpisaniu umowy z Down Under Ingame Advertising (DUIA), której przedmiotem jest opracowanie umieszczania w grach reklam i promocji. Oczywiście spowodowało to dość burzliwą dyskusję na tematy z tym związane - gracze zastanawiają się czy posunięcie takie doprowadzi do obniżenia cen gier oraz czy proces tworzenia gry nie wydłuży się.

Pro Rugby Manager 2005 zadebiutuje w lutym

ComCo, 2 września 2004, 14:00

Pasjonatów rugby na całym świecie przybywa, dzięki czemu znalazło się miejsce dla tego sportu na poczciwych PeCetach. Duet wydawniczy Cyanide Studio - Digital Jesters zapowiedział właśnie na luty przyszłego roku premierę kolejnej odsłonę gry Pro Rugby Manager, tym razem z numerkiem „2005” w tytule.

ECTS, GSL, EGN... Pierwszy dzień targów za nami
ECTS, GSL, EGN... Pierwszy dzień targów za nami

Shuck, 2 września 2004, 13:04

Pierwszy dzień londyńskich targów za nami – udaliśmy się za Kanał w cztery osoby W tym roku największe dotychczas europejskie targi gier komputerowych – ECTS – podzieliły się zarówno wystawcami jak i odwiedzającymi z kilkoma konkurencyjnymi imprezami: EGN, GSL oraz EDF. I praktycznie ECTS oddał im pola. Uzasadnionym wydaje się podejrzenie, że jego piętnaste urodziny będą zarazem ostatnimi. Zaskakującym jednak jest, że drugie dotychczas pod względem wielkości targi w Europie – lipskie Games Convention – okazały się być imprezą znacznie większą, bardziej kolorową oraz lepiej zorganizowaną nawet od największych w tym roku w Londynie Games Stars Live.

Pierwszy dodatek do Call of Duty uzyskał status "gold"

Krystian Smoszna, 2 września 2004, 12:21

W dniu wczorajszym włodarze firmy Activision przypieczętowali powstanie kolejnego epizodu w Call of Duty, informując wszystkich zainteresowanych, że dodatek United Offensive uzyskała status „gold”.

Top 10 gier w US (02/09/04)

Krystian Smoszna, 2 września 2004, 11:26

Po raz kolejny przedstawiamy notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD (tydzień od 15 do 21 sierpnia). Doom 3 bez większych problemów obronił pierwszą pozycję w rankingu, zostawiając pod względem ilości sprzedanych kopii daleko w tyle wszelką konkurencję. Trudno jednak mówić tu o wielkim sukcesie. Prawdziwym zwycięzcą tego notowania jest koncern Electronic Arts i gry z serii The Sims, których aż pięć uplasowało się w pierwszej dziesiątce.

Czy nadejdzie ósma pozycja z cyklu The Elder Scrolls?!

ComCo, 2 września 2004, 11:17

Obchody dziesięciolecia jednej z najlepszych serii gier role-playing, jakie kiedykolwiek powstały, tj. The Elder Scrolls trwają w najlepsze (vide news z 6 kwietnia 2004). Tymczasem, redaktorzy zachodniego serwisu Evil Avatar odkryli pierwszy trop, który może świadczyć o opracowywaniu kolejnej, ósmej już pozycji tego bestsellerowego cyklu!

Transport Giant – oficjalny add-on w przygotowaniu

ComCo, 2 września 2004, 10:47

W niecałe trzy miesiące po premierze Transport Giant - gry strategiczno-ekonomicznej, w której gracze przenoszą się w realia drugiej połowy XIX wieku i wcielają się w rolę właściciela firmy transportowej - korporacja JooWooD ogłosiła przygotowywanie pełnoprawnego dodatku do omawianej pozycji, noszącego podtytuł Down Under.

Sieć Internet obchodzi 35 urodziny

Kull, 2 września 2004, 10:40

35 lat temu została uruchomiona wojskowa sieć ARPANET - praprzodek dzisiejszego Internetu. Jak jednak wspominają redaktorzy serwisu TheRegister.co.uk, data powstania globalnej sieci jest tematem dość spornym, mimo wszystko jest to dobra okazja, aby przypomnieć sobie odrobinę cyber historii.

Service Pack 2 dla WinXP - narzekań ciąg dalszy

Kull, 2 września 2004, 09:16

Jak wynika z badań kanadyjskiej firmy AssetMetrix – co dziesiąty komputer z systemem Windows XP, po zaktualizowaniu go poprzez instalację najnowszego Service Packa zaczyna działać mniej komfortowo niż przed instalacją feralnej „paczki”.

Baldur's Gate 3 w rękach BioWare?

Kull, 2 września 2004, 09:07

Prawa do świata Dungeons & Dragons posiada obecnie koncern Atari, który zapewnił wszystkich o tym, iż dopilnuje aby kolejna część Baldur’s Gate na pewno powstała. Nie ujawniono jednak oficjalnie jakiemu zespołowi programistów zostanie powierzone to arcytrudne zadanie, polegające na stworzeniu trzeciej części kultowej gry z tej serii, znanej w Polsce pod nazwą Wrota Baldura. Co więcej, BioWare – producent pierwszych odsłon owej sagi, wydawać by się mogło oczywisty kandydat na to stanowisko, w oficjalnej wypowiedzi Atari został skreślony z listy potencjalnych kandydatów (czytaj - news z 21 sierpnia 2004). Tymczasem, jeden z pracowników studia BioWare - Georg Zoeller, na oficjalnym forum firmowym potwierdził ową wiadomość w tak specyficzny sposób, że istnieją podejrzenia, jakoby to właśnie BioWare miało tworzy BG3.

Digital Illusions przejęło Trauma Studios

Speed, 2 września 2004, 00:03

Zgodnie z oczekiwaniami, po wielkim sukcesie samodzielnej modyfikacji gry Battlefield 1942, Desert Combat firmy Trauma Studios , producenci tego pierwszego tytułu postanowili wchłonąć dziewięcioosobowe studio w swe szeregi. Na początku lutego tego roku informowaliśmy już o szerszej współpracy obu tych spółek, w kontekście nowej, bliżej nieokreślonej gry. Teraz te informacje raz jeszcze znalazły oficjalne potwierdzenie.

Nagrody dla producentów z branży rozdane

Speed, 2 września 2004, 00:02

W ostatnią noc rozdane zostały nietypowe nagrody dla producentów gier komputerowych i nie tylko. Londyński plebiscyt „The Develop Industry Excellence Awards” wyłonił spośród setek firm dziewiętnaście najlepszych spółek zdaniem jurorów. Powody do dumy ma studio Crytek, sławni twórcy gry Far Cry, które zgarnęło dwie prestiżowe nagrody: dla najlepszego i niezależnego developera w Europie.

Seksowna piękność w Need for Speed: Underground 2 - odsłona druga
Seksowna piękność w Need for Speed: Underground 2 - odsłona druga

Speed, 2 września 2004, 00:01

Jakiś czas temu informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że konsorcjum Electronic Arts podpisało umowę z gwiazdą angielskich wybiegów, Brooke Burke. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że to nie koniec pięknych widoków w nadchodzącej grze Need for Speed: Underground 2! Drugą miłą panią godzącą się na reklamę tej produkcji, jest seksowna modelka Kelly Brook.