Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 września 2004

TOCA: Race Driver 2 - gra za friko!
TOCA: Race Driver 2 - gra za friko!

Solnica, 30 września 2004, 17:51

Zaledwie jeden mail oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody, jaką jest egzemplarz gry TOCA: Race Driver 2.

Europejska premiera The Moment of Silence opóźniona o miesiąc

Speed, 30 września 2004, 17:44

Europejski wydawca gry przygodowej The Moment of Silence, firma Digital Jesters opóźniła premierę tego tytułu o miesiąc. Finalnego produktu spodziewać można się w listopadzie, a nie jak wcześniej planowano – w październiku 2004 roku.

Unreal Tournament 2004 - poradnik do trybu multiplayer

Redakcja GRYOnline.pl, 30 września 2004, 17:31

Poradnik do gry Unreal Tournament 2004 dedykowany szczególnie wszystkim aspektom rozgrywki w trybie multiplayer. Zawiera rady dotyczące taktyk w poszczególnych trybach gry oraz wykorzystania pojazdów.

Jak wygląda gra Rune od środka?

Speed, 30 września 2004, 17:26

Producent gry akcji zatytułowanej Rune (wydanej w 2000 roku), firma Human Head Studios zdecydowała się udostępnić kod źródłowy tego programu. Chętnych zapraszamy do pobrania i analizowania – warto choćby z tego względu, że tytuł ten swego czasu uzyskał oficjalną rekomendację serwisu GRY-OnLine

W październiku zadebiutuje nowy magazyn - SOE Worlds

Speed, 30 września 2004, 17:00

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że w październiku na sklepowe półki trafi nowy magazyn branżowy. „SOE Worlds” z założenia będzie pismem traktującym o kilku różnych największych grach sieciowych.

Nowy FPS na horyzoncie - Reprisal

Elrond, 30 września 2004, 16:50

Brodząc w zakątkach sieci natrafiliśmy na informację dotyczącą nowej gry z gatunku FPS. Dzieło to nosi nazwę Reprisal i powstaje na komputerach programistów z firmy Power Infused Productions w wersjach na Xbox, PC oraz Maca. Fabuła Reprisal kręci się wokół konfliktu między 3 rasami a akcja rozgrywa się na stacji kosmicznej Joshua 20, gdzieś na krańcach Układu Słonecznego.

BloodRayne 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 30 września 2004, 16:08

Ponętna dhampirzyca jest już o krok od zawładnięcia męską społecznością graczy. Jak poinformował wczoraj koncern Majesco, gra BloodRayne 2 osiągnęła „złoty” status i już wkrótce, tj. 12 października trafi na półki sklepowe. Program będzie dostępny zarówno w wersji na PC, jak i wybrane konsole (PlayStation 2 oraz Xbox).

Men of Valor – demo MP już w piątek
Men of Valor – demo MP już w piątek

Kull, 30 września 2004, 15:52

Men of Valor to FPS o tematyce wojny wietnamskiej, stworzony przez zespół „2015” i objęty patronatem wydawniczym przez „Vivendi Universal Games”. Gra ma trafić do sklepów na terenie USA już 26 października, tymczasem pod koniec tego tygodnia, w serwisie GameSpot, będzie mieć swoją premierę Multiplayer Demo Men of Valor.

Zaryzykujesz życie w beta testach Risk Your Life?

Elrond, 30 września 2004, 15:37

Firma Planetwide Games podała do wiadomości, iż rozpoczęła otwarte beta testy swojej najnowszej produkcji spod znaku MMORPG, Risk Your Life. Gra oferuje ponad 400 zadań, rozbudowany system walki, innowacyjny system umiejętności i ogromny, wirtualny świat.

Saga of Ryzom dostępna sieciowo

Elrond, 30 września 2004, 13:18

Firmy Nevrax oraz Jolt Online Gaming poinformowały dzisiaj o rozpoczęciu sieciowego rozprowadzania gry z rodzaju MMORPG, Saga of Ryzom. Taki sposób dystrybucji skierowany jest głównie do graczy z krajów, gdzie produkt ten nie posiada oficjalnego wydawcy. Dokonując elektronicznego zakupu gry, otrzymamy unikalny CD-Key, miesiąc subskrypcji oraz dostęp do szybkiego łącza podczas pobierania.

Nowa wersja emulatora DOSBox w sieci!
Nowa wersja emulatora DOSBox w sieci!

Krystian Smoszna, 30 września 2004, 12:14

Autorzy bezsprzecznie najlepszego emulatora systemu operacyjnego DOS, opublikowali najnowszą wersję swojego programu. Opatrzona liczbą 0.62 aplikacja jeszcze lepiej radzi sobie z klasycznymi grami, działa szybciej i jest bardziej stabilna.

25 gier, które najbardziej utkwiły w pamięci redaktorów GameSpy

ComCo, 30 września 2004, 11:58

Zachodni serwis internetowy GameSpy.com obchodzi właśnie pięciolecie swojej działalności. Z tej okazji, redaktorzy owej witryny postanowili przygotować specjalny ranking dwudziestu pięciu gier video, które najbardziej zapisały się w ich pamięci od momentu oficjalnego pojawienia się opisywanego vortalu w Sieci.

Rybki z ferajny atakują
Rybki z ferajny atakują

Kull, 30 września 2004, 10:31

Activision (wydawca) ogłosił, iż gra pt. „Shark Tale”, bazująca na nadchodzącym filmie od DreamWorks o takiej samej nazwie, jest już dostępna w sprzedaży na terenie USA.

Będzie sequel Master of Magic?
Będzie sequel Master of Magic?

Krystian Smoszna, 30 września 2004, 10:06

Moda na odgrzewanie klasycznych tytułów poprzez tworzenie ich oficjalnych kontynuacji na miarę XXI wieku, nie jest niczym nowym. Wystarczy prześledzić katalogi wydawnicze każdej z większej firm a bez trudu trafimy na takie przypadki (np. wielce oczekiwana gra Sid Meier’s Pirates!). Ostatnio, swoje trzy grosze w temacie usilnie stara się dorzucić także firma Stardock.

Twórcy Grim Fandango i Full Throttle powracają na dobre - Psychonauts trafi także na PlayStation 2
Twórcy Grim Fandango i Full Throttle powracają na dobre - Psychonauts trafi także na PlayStation 2

Klecha, 30 września 2004, 08:35

Jak donosi najświeższe wydanie Oficjalnego Magazynu PlayStation (edycja U.S.) debiutancka produkcja grupy Double Fine zostanie wydana także w wersji dla PlayStation 2.

Top 10 gier w US (30/09/04)

Krystian Smoszna, 30 września 2004, 07:17

Przedstawiamy kolejne notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych (tydzień od 12 do 18 września). Podobnie jak miało to miejsce w Wielkiej Brytanii, środek miesiąca stoi pod znakiem dominacji nowości. The Sims 2 zdeklasował rywali o kilka długości, co ciekawsze „wersja specjalna” cieszy się większym powodzeniem niż zwykła.