Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 września 2004

Czy Pacific Fighters będzie rewolucją w rozgywkach sieciowych?
Czy Pacific Fighters będzie rewolucją w rozgywkach sieciowych?

Klecha, 24 września 2004, 19:12

Firma Ubi Soft wydała dziś obwieszczenie odnośnie trybu multiplayer w Pacific Fighters. Akcja tego symulatora lotu będzie obejmować walki toczone podczas II Wojny Światowej w rejonie Pacyfiku. Warto dodać, że za przygotowania gry odpowiadają twórcy świetnego IL-2 Sturmovika.

PSTwo bez twardego dysku

CHESTER, 24 września 2004, 15:16

Jak już wiemy, parę dni temu firma Sony Computer Entertainment ujawniła parę informacji o nowej konsoli PS2. Od razu pojawiły się negatywne opinie o nowym produkcie. Większość z nich jest związana z usunięciem portu rozszerzeń, co uniemożliwi korzystanie z dysku twardego.

Nowy Broken Sword tylko na "komórkach" nowej generacji? Weź udział w ankiecie!

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 11:11

Revolution Software, firma odpowiedzialna za powstanie popularnej serii „przygodówek” o nazwie Broken Sword, otrzymała niedawno kuszącą propozycję od znanego producenta telefonów komórkowych. Chodzi o to, że bliżej niezidentyfikowanemu koncernowi marzy się stworzenie kilku epizodów gier adventure w starym stylu, które ewentualni klienci mogliby ściągać i uruchamiać na swoich „komórkach”.

Poznaj zawartość edycji kolekcjonerskiej Half-Life 2

Kull, 24 września 2004, 10:49

Sklepy internetowe GameStop i EBGames są znane z prowadzenia przedsprzedaży specjalnych edycji najnowszych gier (ostatnio był to m.in. Tony Hawk's Underground 2). Tym razem trafiło na specjalne wydanie Half-Life 2, które co prawda nie można jeszcze nabyć, niemniej jednak podano już domniemaną zawartość takowego pakietu.

Cold Case Files - zostań detektywem

Kull, 24 września 2004, 09:54

Dzięki koncernowi Activision, mamy możliwość wstąpienia w szeregi specjalnego zespołu badawczego i wcielenia się w eksperta w dziedzinie walki z przestępstwami. Gra Cold Case Files znajduje się już w ofercie zagranicznych sklepów.

Gangsterski świat w Fear&Respect

CHESTER, 24 września 2004, 08:43

Ostatnimi czasy gry poświęcone gangsterskiej tematyce stały się bardzo popularne. Chyba większość z nas słyszała o całej serii GTA, Mafii czy True Crime: Streets of L.A. Wszystkie one stały się hitami i osiągnęły wielki finansowy sukces. Firma Midway Games Inc. postanowiła dołączyć do wąskiego grona developerów tego rodzaju produktów i rozpoczęła pracę nad Fear & Respect.

Dungeons & Dragons Online nadchodzi, czyli oficjalna strona i pierwsze zdjęcia
Dungeons & Dragons Online nadchodzi, czyli oficjalna strona i pierwsze zdjęcia

Klecha, 24 września 2004, 08:43

Zupełnie niespodziewanie Atari oraz Turbine Entertainment otworzyły stronę internetową Dungeons & Dragons Online. Tym samym ujawniono całkowicie nowe informacje dotyczące przygotowań tej gigantycznej produkcji z gatunku MMORPG przeznaczonej dla komputerów PC.

Call of Duty 2 oraz True Crime 2 - premiery docelowo w przyszłym roku

ComCo, 24 września 2004, 08:15

Uczestniczenie w licznych konferencjach prasowych ma pomóc korporacjom wydawniczym w zainteresowaniu graczy swoją ofertą, ujawnieniu planów na przyszłość, itp. Ostatnio w podobnych spotkaniach lubuje się koncern Activision, zaś jeden z jej szefów, pan Robert Kotick, ujawnił dwie interesujące pozycje umieszczone w katalogu firmy na 2005 rok.

Fable bestsellerem na konsoli Xbox
Fable bestsellerem na konsoli Xbox

ComCo, 24 września 2004, 07:56

Kilka lat czekania i ciągłe zapewnienia developera, studia Big Blue Box, o wyjątkowości ich dzieła. Tak to wyglądało z zewnątrz, jednak gracze uwierzyli programistom na słowo i najwyraźniej się nie zawiedli, o czym świadczą wyniki sprzedaży Fable (Xbox). Od momentu amerykańskiej premiery gry w zeszłym tygodniu, swój egzemplarz posiada już ponad 375,000 osób!

O wynikach sprzedaży gier Electronic Arts - The Sims 2 kupiło już 900.000 użytkowników

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 07:51

Wydawcy gier komputerowych lubią chwalić się wynikami sprzedaży swoich produkcji, zwłaszcza jeśli odnoszą spektakularne sukcesy komercyjne. Podczas dorocznej konferencji Banc of America Securities, coś niecoś na ten temat postanowił powiedzieć przedstawiciel koncernu Electronic Arts, Warren Jenson.

Beta-testy Dragonshard w przyszłym miesiącu
Beta-testy Dragonshard w przyszłym miesiącu

ComCo, 24 września 2004, 07:34

Korporacja wydawnicza Atari zaktualizowała witrynę poświęconą beta-testom produkcji sygnowanych jej logiem. W ostatnim komunikacje, na 26 października 2004 firma zapowiedziała rozpoczęcie powyższego procesu dla nadchodzącej strategii zespołu developerskiego Liquid Entertainment, pt. Dragonshard.

Zaprojektuj logo wytwórni filmowej do The Movies!
Zaprojektuj logo wytwórni filmowej do The Movies!

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 07:21

Studio LionHead ze słynnym twórcą gier komputerowych, Peterem Molyneuxem na czele, ogłosiło konkurs na zaprojektowanie logo wytwórni filmowej, które ma szansę trafić do nadchodzącej wielkimi krokami strategii ekonomicznej o nazwie The Movies.

Igrzyska Olimpijskie w Atenach na PeCetach oficjalnie w październiku

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 07:00

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o tym, że niemiecki oddział koncernu Eidos szykuje się do wydania PeCetowej wersji gry Athens 2004 na tamtejszym rynku. Wówczas sprawa była w sferze spekulacji a główni zainteresowani oficjalnie nie potwierdzili tych rewelacji. W dniu wczorajszym włodarze firmy Eidos postanowili się jednak zrehabilitować i wystosowali specjalne oświadczenie.

Za kilka dni ruszają beta testy gry Dungeon Lords

Speed, 24 września 2004, 01:12

Firma DreamCatcher Games poinformowała, że od 27 września do 4 października zbierać będzie chętnych beta testerów do nadchodzącej gry Dungeon Lords. Wymagania postawione przez wydawców są niewielkie: wystarczą dobre chęci, odpowiedni wiek (18+), umiejętności, a także stosowny sprzęt (procesor 1 GHz, 256 RAM oraz minimum Geforce 2). Już teraz można zgłaszać swoje aplikacje – w tym miejscu.

Colin McRae Rally 2005 - pobierz demo multiplayer

Speed, 24 września 2004, 00:34

Nowa wersja demonstracyjna gry Colin McRae Rally 2005, dedykowana przede wszystkim grze wieloosobowej, miała pojawić się w sieci już kilka dni temu. Producenci postanowili jednak troszkę poczekać – aż do dnia dzisiejszego! Nowe, świeże i jeszcze ciepłe demo multiplayer czeka na posiadaczy...