Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2004

Poradnik: Robin Hood: Defender of the Crown

Redakcja GRYOnline.pl, 27 września 2004, 22:34

Poradnik do strategii Robin Hood: Defender of the Crown przedstawiający najlepszy według autora sposób prowadzenia rozgrywki, efektywne posunięcia, oraz rady dotyczące rozmieszania wojsk i zajmowania kolejnych hrabstw.

Icaras Studios anonsuje Atlantis Rising, nową grę z gatunku MMORPG

Speed, 27 września 2004, 20:15

Wielbiciele wielkich, sieciowych produkcji mają kolejne powody do zadowolenia. Studio developerskie Icaras poinformowało, że rozpoczęło prace nad nową multiplayerową grą RPG zatytułowaną Atlantis Rising.

"Pre-loading" Counter-Strike: Source czas zacząć

Speed, 27 września 2004, 19:44

Firma Valve w obawie przed masowym pobieraniem drugiej części Half-Life’a oraz trybu wieloosobowego tej gry, czyli Counter-Strike: Source, postanowiła podzielić oba te programy na części. Użytkownicy sieciowego systemu Steam, umożliwiającego pobieranie plików firmy Valve, od jakiegoś czasu ściągać mogą „kawałki” HL2. Od niedawna pobierać można również nowego CS’a.

Demo RollerCoaster Tycoon 3 w końcu opublikowane

Speed, 27 września 2004, 19:14

Datę wydania wersji demonstracyjnej gry RollerCoaster Tycoon 3 przekładano z tygodnia na tydzień. Najpierw miało to nastąpić 13. – a później 20. września (vide wiadomość sprzed kilkunastu dni). Jednak i ta druga data przesunęła się o tydzień... Gdy gracze zaczęli się już martwić, firma Atari opublikowała w końcu grywalne demo swego najnowszego dzieła. Zapraszamy do testowania!

Pierwsze spojrzenie na PeCetowe Ateny 2004
Pierwsze spojrzenie na PeCetowe Ateny 2004

Kull, 27 września 2004, 18:00

Eidos opublikował pierwsze screenshoty z gry „Ateny 2004” w wersji na komputery PC. Do niedawno ową grą mogli cieszyć się jedynie posiadacze konsoli PS2, a powstanie wersji na komputery osobiste stało pod dużym znakiem zapytania. Dziś wiemy już, że premiera programu „Athens 2004” na poczciwe blaszaki nastąpi 12 października 2004.

Weekendowy Show Cyfrowy– nowe, rozrywkowe centrum Warszawy!

Redakcja GRYOnline.pl, 27 września 2004, 17:44

W dniach 23-24 października 2004 odbędzie się Warsaw Game Show – Targi Rozrywki Multimedialnej. Organizator – NETTEL S.A. i sponsor – INTEL przygotowali konkursy, niespodzianki, dobrą muzykę i świetną zabawę dla całej rodziny.

Nowy poradnik do gry „Leisure Suit Larry 7: Love for Sail”

Redakcja GRYOnline.pl, 27 września 2004, 17:33

Opublikowaliśmy nową wersję poradnika do gry „Leisure Suit Larry 7: Love for Sail”. Jej autorem jest Bartolomeo. Wszystkich znajdujacych się w potrzebie pomocy zapraszamy do lektury.

10 najczęściej kupowanych gier w sieci Media Markt – tydzień 39

[email protected], 27 września 2004, 16:35

„Simsy na prezydenta!” – chociaż zaraz, to niemożliwe... Pewne jest jednak, że poparcie klientów Media Markt The Sims 2 mają zagwarantowane. W tym tygodniu gra ta utrzymała pierwsze miejsce, pomimo premiery dwóch wyczekiwanych produkcji. W dziale PS2 warte wzmianki jest pojawienie się w sklepach Resident Evil: Outbreak, w GBA mamy natomiast prawdziwą rewolucję – jedynie pierwsza trójka utrzymała się na liście.

Close Combat: First to Fight dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku?

Krystian Smoszna, 27 września 2004, 13:50

Poniższą informację trudno uznać za oficjalną i stuprocentowo pewną, gdyż w żaden sposób nie została potwierdzona przez wydawcę gry Close Combat: First to Fight, firmę Take 2 Interactive. Mimo to, można przyjąć wariant, że wspomniany wyżej produkt ukaże się dopiero w pierwszym kwartale 2005 roku.

„Seria niefortunnych zdarzeń” Jima Carrey’a

Cisek, 27 września 2004, 13:44

Nie od dziś wiadomo, że światy filmu i gier wzajemnie się przenikają. Firma Activision potwierdziła właśnie, że w jej najnowszej produkcji – „Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events” pojawi się Jim Carrey. Podłożył on głos pod jednego z głównych bohaterów – hrabiego Olafa. Sama gra bazuje na filmie pod tym samym tytułem.

Nieśmiertelny na ekranach komputerów

Elrond, 27 września 2004, 12:24

Czy kojarzycie nazwisko Lambert? Dla podpowiedzi dodam, iż na imię ma Krzysztof aczkolwiek Amerykanie wołają na niego Christopher. To właśnie ten aktor w roku 1986, w duecie z innym znakomitym aktorem, Seanem Connerym, wystąpił w filmie Highlander, który w naszych kinach pojawił się pod nazwą Nieśmiertelny. A czemu o tym wspominam? Powód jest prosty ...

Kolejne info z miasta San Andreas
Kolejne info z miasta San Andreas

Kull, 27 września 2004, 11:27

Czym tym razem zawdzięczamy pojawienie się newsa na temat nadchodzącego hitu z Rockstar? Okazja jest co najmniej niebanalna: nowy trailer, screeny, nowości na oficjalnej stronie i masa najświeższych informacji.

Vivendi vs. Valve - Half-Life 2 dopiero za pół roku?

Krystian Smoszna, 27 września 2004, 10:57

W ubiegłym tygodniu przedstawiliśmy Wam informacje o konflikcie pomiędzy koncernem Vivendi Universal a firmą Valve Software, który znajdzie swoje rozwiązanie w sądzie. Rozchodzi się oczywiście o Half-Life 2, prawa do tytułu i wszelkie kwestie, które mogą zaważyć o przyszłości tej uznanej w oczach wielu ludzi serii. Jak wskazują ostatnie informacje, spór może poważnie odbić się na nas, graczach.

Powstanie kinowy odpowiednik gry Fear & Respect

ComCo, 27 września 2004, 09:51

Fear & Respect - nowa gra akcji/TPP w stylu GTA, Mafii czy True Crime: Streets of L.A, którą zapowiedzieliśmy raptem trzy dni temu - doczeka się kinowej adaptacji. Wytwórnia Paramount Pictures podpisała już stosowne porozumienie w tej sprawie z korporacją wydawniczą Midway Games.

Sony PSP z opcją odtwarzania MP3
Sony PSP z opcją odtwarzania MP3

ComCo, 27 września 2004, 07:50

Podczas jednej z licznych rozmów/konferencji, które odbyły się na tegorocznych targach Tokyo Game Show, przedstawiciele korporacji Sony ujawnili kolejne rewelacje dotyczące przygotowywanej konsoli przenośnej, tj. Playstation Portable (PSP).