Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 września 2004, 22:34

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Robin Hood: Defender of the Crown

Poradnik do strategii Robin Hood: Defender of the Crown przedstawiający najlepszy według autora sposób prowadzenia rozgrywki, efektywne posunięcia, oraz rady dotyczące rozmieszania wojsk i zajmowania kolejnych hrabstw.

„Witam w poradniku do Robin Hooda: Defender of the Crown. W głównej, turowej części gry, musimy podbić Anglię, dotrzeć do samozwańczego Króla Jana i odebrać mu koronę. Tutaj opisane są sposoby gry, efektywne posunięcia, oraz rady dotyczące rozmieszania wojsk i zajmowania kolejnych hrabstw (z nich bowiem złożona jest Anglia). Główna część poprzetykana jest mini-grami zręcznościowymi, które też zostały dokładnie opisane. Korzystając z porad zawartych w opisie tych gier oraz ćwicząc, spokojnie poradzisz sobie z napadami na karawany, pojedynkami na miecze, turniejami rycerskimi, oblężeniami i bitwami.

Poradnik podzielony jest na dwie części. Pierwsza opisuje treningową część (Las Sherwood), kolejna – rzeczy, które spotkasz dopiero podbijając Anglię (wcześniej musisz podbić Notthingham). Jednak wszystkie aspekty będą dotyczyć cię przez całą grę. Rozdziały są poukładane w dowolnej kolejności, więc jeśli masz problemy z grą lub chcesz się o niej wszystkiego dowiedzieć, to najlepiej przeczytaj cały poradnik, nie omijając żadnej części. Jeśli natomiast problem dotyczy tylko jednej kwestii – np. turniejów rycerskich – wtedy otwórz rozdział, który jej dotyczy. Życzę miłego podbijania Anglii i zapraszam do lektury.”. - „Ziuziek”

Robin Hood: Defender of the Crown - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Robin Hood: Defender of the Crown w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.