Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 września 2004

The Golden Joystick Awards 2004 - lista nominowanych produktów

eLKaeR, 18 września 2004, 16:16

Blisko siedemdziesiąt produktów w dwunastu odmiennych kategoriach – tyle właśnie jest w bieżącym roku kandydatów do elektroniczno-rozrywkowych nagród The Golden Joystick Awards, o których wspominaliśmy już m.in. 13 lipca 2004. Ceremonia wręczenia niniejszych wyróżnień odbędzie się 5 listopada 2004 w Londynie. Prezentujemy Wam pełną listę nominowanych.

Escalation - pierwszy dodatek do Joint Operations zaanonsowany
Escalation - pierwszy dodatek do Joint Operations zaanonsowany

Speed, 18 września 2004, 16:00

Pierwszy dodatek do wieloosobowej taktycznej gry akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby o nazwie Joint Operations, przygotowanej przez ekipę developerską z firmy NovaLogic (autorzy m.in. Delta Force: Black Hawk Down) zadebiutuje 16 listopada, br. Joint Ops: Escalation, jak to przystało na porządny add-on, doda do podstawowej wersji programu wiele nowych opcji, broni, map, itp.

Midway Arcade Treasures 2 - status GOLD

Speed, 18 września 2004, 15:18

Firma Digital Eclipse wraz z wydawcą, koncernem Midway Games ogłosiła, że ich najnowsze wspólne dzieło, gra Midway Arcade Treasures 2 uzyskała status GOLD. Program w wersji na konsole Sony Playstation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube zarówno w USA jak i terenie na Starego Kontynentu zadebiutuje w październiku bieżącego roku.

Gran Turismo 4 opóźnione
Gran Turismo 4 opóźnione

Speed, 18 września 2004, 14:44

Oficjalny plan wydawniczy japońskiego oddziału Sony Computer Entertainment uległ w ostatnim czasie drobnym korektom. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Przy tytule Gran Turismo 4 pojawiła się informacja, że gra zadebiutuje na rynku dopiero „zimą”, a nie jak wcześniej pisano – „jesienią”.

Szerzej nt. patcha 1.2 dla Battlefield Vietnam

eLKaeR, 18 września 2004, 12:55

Posiadająca rekomendację wortalu GRY-OnLine przebojowa gra Battlefield Vietnam doczeka się już wkrótce poprawki systemowej w wersji 1.2, o czym po raz pierwszy pisaliśmy przed niespełna tygodniem. Dzisiaj wracamy do tego tematu, aby zaprezentować Szanownym Czytelnikom szczegółowe informacje o planowanych modyfikacjach.

Ekstremalna jazda samochodem w Rune Chaser
Ekstremalna jazda samochodem w Rune Chaser

eLKaeR, 18 września 2004, 12:12

Wprawdzie specjaliści z dalekowschodniej firmy Namco przygotowują teraz m.in. kontynuację gry akcji Dead to Rights o podtytule Hell to Pay, ale w przeszłości tworzyli także bardzo dobre produkcje wyścigowe (np. pamiętna seria Ridge Racer). Japońscy developerzy zamierzają ponownie wkroczyć do świata wirtualnych samochodów dzięki zapowiedzianej właśnie pozycji o temporalnej nazwie Rune Chaser.