Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 września 2004

Premiera 3DMark05
Premiera 3DMark05

Speed, 29 września 2004, 17:38

Kalifornijczycy z firmy Futuremark, na co dzień specjalizujący się w produkcji programów do sprawdzania wydajności podzespołów komputera, udostępnili nową wersję swego benchmarka – 3DMark05.

Codename: Panzers bogatszy o dwie prestiżowe nagrody

Speed, 29 września 2004, 16:48

Codename Panzers – Faza Pierwsza to tytuł, który zdobył dużą sympatię graczy. Tym samym stał się jedną z popularniejszych strategii czasu rzeczywistego w ostatnim czasie. Potwierdzają to dwie prestiżowe nagrody, przyznane przed niemiecki magazyn branżowy oraz organizację VUD.

Najpopularniejszą polską witryną internetową jest...

Cisek, 29 września 2004, 16:24

Serwis Wirtualne Media przedstawił dziś wyniki badania popularności polskich stron internetowych za miesiąc lipiec w kilku kategoriach.

Oddworld Inhabitants ma już 10 lat

Elrond, 29 września 2004, 15:54

17 września 1994, czyli już ponad 10 lat temu, spotkali się pan Lorne Lanning i pani Sherry McKenna. Spotkanie to przerodziło się w zaczątek firmy, która stworzyła fantastyczny świat pełen niezwykłych postaci, wizji, lokacji - Oddworld. Firma ta znana jest szerokiej rzeszy graczy pod nazwą Oddworld Inhabitants.

Nie ma to jak pograć w rytm dobrej muzyki

Klecha, 29 września 2004, 14:37

Dzisiaj Electronic Arts ogłosiło zawartość ścieżek dźwiękowych trzech z nadchodzących tytułów od EA Sports: NBA Live 2005, NHL 2005 i NASCAR 2005 Chase for the Cup.

Wiemy już jak wyglądać będą wersje Half-Life 2!

Elrond, 29 września 2004, 12:15

Pan Gabe Newell z firmy Valve poinformował serwis HL Fallout o sposobie rozpowszechniania ostatecznej wersji długo oczekiwanej gry Half-Life 2. Wiemy zatem jak wyglądać będą wersje "pudełkowe" i "steamowe" gry, wiemy również, iż w przyszłym tygodniu można będzie poprzez Steam pobrać pełną wersję Counter-Strike: Source. Szczegóły poniżej.

Geniusz Zła na fali

Elrond, 29 września 2004, 11:30

Wczoraj informowaliśmy Was o fakcie pojawienia się w sklepach gry Evil Genius. Dzisiaj natomiast naszą uwagę przyciągnęła wiadomość o konkursie dotyczącym tej produkcji. Sama w sobie nie jest ona niczym nadzwyczajnym, interesujące jest jednak to, iż prawdopodobnie zwiastuje "rozrost" gry.

Soundtrack do Tony Hawk’s Underground 2
Soundtrack do Tony Hawk’s Underground 2

Kull, 29 września 2004, 09:25

Ponad 50 utworów przeróżnych wykonawców, oto ujawniona ścieżka dźwiękowa do kolejnej gry spod znaku fenomenalnego skatera Tony’ego Hawka. Mimo, iż na liście nie znajdziemy żadnego z polskich wykonawców, całe zestawianie prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Patch 1.1 do Doom 3 już dostępny

Krystian Smoszna, 29 września 2004, 09:12

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma id Software opublikowała pierwszy, oficjalny patch (opatrzony numerem 1.1) do swojego najnowszego hitu o nazwie Doom 3. Poprawka nie jest jednak niczym nowym dla fanów gry – stanowi ją bowiem plik, który już wcześniej był dostępny w wersji beta.

Technologia z Battlefield 2 w służbie szwedzkiej armii

Krystian Smoszna, 29 września 2004, 08:12

Druga odsłona serii Battlefield, nad którą aktualnie w pocie czoła pracuje zespół Digital Illusions, znajdzie zastosowanie w szwedzkim Departamencie Obrony. Firma AerotechTelub, będąca częścią wielkiego koncernu SAAB, postanowiła wykupić technologię opracowaną przez producentów gier komputerowych, aby stworzyć program treningowy dla żołnierzy.

Resident Evil: 25 milionów sprzedanych kopii

Krystian Smoszna, 29 września 2004, 07:44

Japoński koncern Capcom uaktualnił na swojej oficjalnej stronie ranking sprzedaży wszystkich produkowanych przez siebie serii gier video. Tego typu notowania firma prowadzi od zarania dziejów i lubi się nimi chwalić, zwłaszcza że zawarte w nich liczby mogą zrobić wrażenie.

Vivendi Universal na World Cyber Games: PeCetowy Riddick w grudniu

Krystian Smoszna, 29 września 2004, 07:22

Finał World Cyber Games, który już za kilka dni rozpocznie się w San Francisco, ma niebagatelne znaczenie dla twórców gier komputerowych. Możliwość zaprezentowania tam swoich najnowszych tytułów jest niemniej istotna, co na specjalnie organizowanych targach. Nie zapomniał o tym koncern Vivendi Universal Games, który właśnie podzielił się listą tytułów, jakie zamierza pokazać na imprezie.