Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Axel Springer Press Release 29 września 2004, 08:45

Kurka wodna: Trylogia już w kioskach

28 września na grzędach kiosków w całym kraju przysiadł wyjątkowo rozgdakany zestaw. Kurka wodna: Trylogia to zestaw wszystkich trzech części serii kolorowych strzelanin z serii Kurka wodna (Kurka wodna, Kurka wodna: Zemsta Pana Franka, Kurka wodna: Popłoch w kurniku).

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

28 września na grzędach kiosków w całym kraju przysiadł wyjątkowo rozgdakany zestaw. Kurka wodna: Trylogia to zestaw wszystkich trzech części serii kolorowych strzelanin z serii Kurka wodna (Kurka wodna, Kurka wodna: Zemsta Pana Franka, Kurka wodna: Popłoch w kurniku). Celem zabawy w każdej z gier jest ustrzelenie jak największej liczby egzemplarzy rozgdakanego drobiu czasem także w wyznaczonym limicie czasowym. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi bonus w postaci specjalnej wersji gry, Kurka wodna: Wielkanocne jaja, gdzie poza standardowym drobiem pojawiają się pisanki, zające wielkanocne i inne atrakcje tematyczne.

Kurka wodna: Trylogia już od 28 września w sprzedaży za jedyne 19,90 złotych tylko w serii Dobra GRA. Tak dużej porcji kurczaka w tak niskiej cenie, nie znajdziecie nigdzie!

Kurka wodna: Trylogia już w kioskach - ilustracja #1