Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 września 2004

Battlefield Vietnam - łatka 1.2 na horyzoncie

Speed, 12 września 2004, 13:01

Autorzy Battlefield Vietnam, gry akcji stworzonej z myślą o rozgrywce wieloosobowej w sieci Internet, zapowiedzieli nową łatkę dla swojego programu. Nakładka oznaczona cyferkami 1.2 wprowadzi, podobnie jak poprzednia aktualizacja, sporo zmian i innowacji do kodu źródłowego.

Grand Theft Auto: San Andreas (PS2) z tygodniowym poślizgiem

Speed, 12 września 2004, 12:04

Ostatnio opublikowany raport finansowy firmy Rockstar Games przyniósł znakomite informacje. Przedstawiciele tego studia zaanonsowali oficjalnie grę Grand Theft Auto: San Andreas na komputery klasy PC, co wcześniej było tematem wielu rozmów i spekulacji. We wspomnianym raporcie pojawiła się również inna wzmianka, informująca o dacie premiery. Tutaj już niestety nie możemy się cieszyć, ale też dużych powodów do zmartwień nie ma – gra na konsolę Sony Playstation 2 ukaże się po prostu tydzień później, niż to ówcześnie zaplanowano.

Trzecia faza "pre-loadingu" Half-Life 2

Speed, 12 września 2004, 11:31

Firma Valve Software w trosce o swoich fanów postanowiła „podzielić” download drugiej części Half-Life na kilka części. Zarejestrowani użytkownicy systemu Steam od jakiegoś już czasu mogą pobierać „kawałki” tej długo oczekiwanej gry, by w dniu premiery cała sieć po prostu się nie przeciążyła. Kilkanaście godzin temu na serwerach pojawiła się trzecia z kolei paczuszka.

Bohaterski Link powróci w The Legend of Zelda: The Minish Cap
Bohaterski Link powróci w The Legend of Zelda: The Minish Cap

eLKaeR, 12 września 2004, 11:11

Rozwijana od osiemnastu lat seria The Legend of Zelda stała się jeszcze bardziej popularna wśród fanów elektronicznej rozrywki po wydaniu w 2002 roku pozycji, zatytułowanej The Legend of Zelda: The Wind Waker i zadedykowanej konsoli Nintendo GameCube. Natomiast już za niecałe dwa miesiące sympatyczny bohater imieniem Link zaprezentuje się Europejczykom (Amerykanie poczekają do 10 stycznia 2005) w nowej grze o nazwie The Legend of Zelda: The Minish Cap. Docelową platformą sprzętową dla tej hybrydy przygody, akcji i elementów gatunku cRPG jest Nintendo GameBoy Advance.

Hity sierpnia 2004 wg IGN.com

eLKaeR, 12 września 2004, 10:10

Ekipa autorska, pracująca dla internetowego serwisu o nazwie IGN.com, opublikowała swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania nowego zestawienia (o poprzedniej edycji pisaliśmy 2 sierpnia 2004) brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

Niedzielna dziesiątka screenshotów z Painkiller: Battle Out of Hell
Niedzielna dziesiątka screenshotów z Painkiller: Battle Out of Hell

eLKaeR, 12 września 2004, 09:09

Nasz nadwiślański kraj zasłynął w bieżącym roku w dziedzinie elektronicznej rozrywki za sprawą bestsellerowej gry typu FPS, noszącej nazwę Painkiller i przygotowanej przez studio People Can Fly. Powodująca u użytkowników emocjonalne trzęsienie ziemi konfrontacja Daniela Garnera z demonicznymi potworami doczeka się rozwinięcia w postaci oficjalnego dodatku, oznaczonego podtytułem Battle Out of Hell i zawierającego m.in. „dychę” bonusowych misji w ramach trybu single player oraz hordy zupełnie nowych piekielnych bestii. Premiera add-ona nastąpi najprawdopodobniej za około dwa miesiące. Z odmętów globalnego oceanu informatycznego wyłowiliśmy dla Szanownych Czytelników dziesięć zrzutów ekranowych z rzeczonego rozszerzenia, których jeszcze nigdy wcześniej nie prezentowaliśmy. Serdecznie zapraszamy do oglądania!