Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 29 września 2004, 13:23

Hugo: CannonCruise - od jutra w sklepach

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już jutro do sklepów na terenie całego kraju trafi kolejna gra dla dzieci z serii Hugo - Hugo: CannonCruise. Z tej okazji wydawca gry przygotował specjalną promocję.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już jutro do sklepów na terenie całego kraju trafi kolejna gra dla dzieci z serii Hugo - Hugo: CannonCruise. Z tej okazji wydawca gry przygotował specjalną promocję. Każdy, kto zakupi Hugo: CannonCruise do końca października, będzie mógł całkowicie za darmo pobrać grę Hugo: CannonCruise w wersji na telefon komórkowy. Dokładne instrukcje pobrania znajdą się w pudełkach z grą, a Cenega Poland przypomina, że wersja PC wydana zostanie w polskiej wersji językowej i okazyjnej cenie 79,90 złotych.

Mityczne białe morze, pełne niebezpieczeństw, portali i tajemnic, strzeże dostępu do błękitnej pustyni. W jej głębi znajduje się świątynia, gdzie spoczywa korona władzy, pozwalająca kontrolować plemię górskich trolli. Dzięki tej koronie złowroga Scylla może ostatecznie pokonać Hugo i objąć władzę nad wyspami, pustynią, górami i oczywiście mieszkaniem naszego sympatycznego przyjaciela. Tylko Hugo może ją powstrzymać - pomóż Mu w grze Hugo: CannonCruise!

W grze Hugo: CannonCruise gracz pomoże sympatycznemu trollowi Hugo prowadzić łódź przez pełne przygód białe morze. W czasie gry Hugo zdobędzie ciekawe elementy wyposażenia łodzi - lepsze działa, żagle, nowe rodzaje broni i sprzętu. Nauczy się również zaklęć, które pozwolą wywołać groźne sztormy i huragany. Wraz z Hugo na statku znajdą się jego przyjaciele - Fernando, Jean Paul, Rit, Rat albo Rut, którzy obejmą kontrole nad działami, stawianiem żagli albo naprawami łodzi. W unikalnym trybie gry dwuosobowej, jeden z graczy może wcielić się w Hugo, a drugi - w jego pomocnika!