Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2004, 12:24

autor: Elrond

Nieśmiertelny na ekranach komputerów

Czy kojarzycie nazwisko Lambert? Dla podpowiedzi dodam, iż na imię ma Krzysztof aczkolwiek Amerykanie wołają na niego Christopher. To właśnie ten aktor w roku 1986, w duecie z innym znakomitym aktorem, Seanem Connerym, wystąpił w filmie Highlander, który w naszych kinach pojawił się pod nazwą Nieśmiertelny. A czemu o tym wspominam? Powód jest prosty ...

Czy kojarzycie nazwisko Lambert? Dla podpowiedzi dodam, iż na imię ma Krzysztof aczkolwiek Amerykanie wołają na niego Christopher. To właśnie ten aktor w roku 1986, w duecie z innym znakomitym aktorem, Seanem Connerym, wystąpił w filmie Highlander, który w naszych kinach pojawił się pod nazwą Nieśmiertelny. A czemu o tym wspominam? Powód jest prosty - jesteśmy portalem o grach, tak więc dodając do siebie te dwie informacje, otrzymujemy skondensowany news o grze komputerowej opartej właśnie na tym filmie. Pracami nad grą zajmą się załogi firm SCi Entertainment oraz Davis Panzer Productions, które właśnie połączyły swe siły aby nabyć prawa do serii Highlander.

Tak jak to miało miejsce w filmie, tak i w grze będziemy świadkami przygód Nieśmiertelnych, potężnych wojowników, którzy od wieków żyją pośród nas, zwykłych śmiertelników. Ich życie podporządkowane jest jednemu celowi - wyeliminowaniu wszystkich pozostałych, według legendy bowiem, ten jedyny, który pozostanie przy życiu, w nagrodę powróci do swoich pobratymców. A śmierć swemu przeciwnikowi Nieśmiertelny może zadać jedynie poprzez dekapitację.

Nie podano więcej szczegółów gry, można się jednak spekulować, iż reprezentować będzie ona gatunek akcji. No i według zapowiedzi panów z obu firm będzie znakomitym ukoronowaniem 20 rocznicy pojawienia się na ekranach kin pierwszego filmu o Nieśmiertelnych (doczekał się on 3 kontynuacji, serialu telewizyjnego, ogromnej rzeszy fanów, gier karcianych oraz osiągnął sprzedaż w wysokości 100 milionów USD w wersji na DVD).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Nieśmiertelny

Nieśmiertelny