Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release PLAY Press Release 2 września 2004, 16:02

Max Kids Extra 2/2004

Nowy Max Kids Extra już w kioskach, a w nim aż cztery pełne wersje najlepszych gier dla dzieci, które zapewnią pociechom świetną rozrywkę na długie godziny.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora sprzętu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Nowy Max Kids Extra już w kioskach, a w nim aż cztery pełne wersje najlepszych gier dla dzieci, które zapewnią pociechom świetną rozrywkę na długie godziny. Wszystkie załączone propozycje to kolorowe, pozbawione przemocy tytuły przygotowane specjalnie dla maluchów.

Pac Quest - to prosta i wciągająca zabawa przypominająca Pac Mana. Zabawny stworek musi pozbierać porozrzucane po świecie słodycze, jednocześnie unikając wrogo nastawionych potworków.

Parg - ciekawa gra wyścigowo - zręcznościowa. Pomóż człowieko-żabie o imieniu Parg pozbierać wszystkie złote kulki porozkładane na dziwnych, powietrznych konstrukcjach.

Skrzaty - zręcznościówka ze skrzatami w roli głównej, której akcja toczy się w krainie pełnej magii.

Spidi - wesoła gra z meksykańskim psem - Spidim. Pomóż mu pokonać cztery pełne przeszkód i zabawnych potworków (jak krowa na deskorolce czy fioletowy kosmita) poziomy.

Prócz pełnych wersji, na płycie znalazły się liczne dema gier i programów dla dzieci.

Max Kids Extra 2/2004 - ilustracja #1