Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2004, 00:01

autor: Speed

Seksowna piękność w Need for Speed: Underground 2 - odsłona druga

Jakiś czas temu informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że konsorcjum Electronic Arts podpisało umowę z gwiazdą angielskich wybiegów, Brooke Burke. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że to nie koniec pięknych widoków w nadchodzącej grze Need for Speed: Underground 2! Drugą miłą panią godzącą się na reklamę tej produkcji, jest seksowna modelka Kelly Brook.

Jakiś czas temu informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że konsorcjum Electronic Arts podpisało umowę z gwiazdą angielskich wybiegów, Brooke Burke. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że to nie koniec pięknych widoków w nadchodzącej grze Need for Speed: Underground 2! Drugą miłą panią, godzącą się na reklamę tej produkcji, jest seksowna modelka Kelly Brook.

Poprzednia gwiazda, Brooke Burke otrzymała ściśle określoną rolę – odegra ona rolę Rachel, organizatorki dzikich nocnych, miejskich wyścigów, która bierze bohatera NFS 2 pod swoje skrzydła i pomaga w mu osiągnięciu doskonałości w prowadzeniu samochodu. Nowy „nabytek” EA, Kelly Brook wcieli się w rolę Nikki, rebeliantki i fanki ulicznych wyścigów – tak bardzo stereotypową, że bardziej po prostu nie można.

Przeobrażenie się w bohaterkę gry wideo jest fascynujące ” – z dumą w głosie przekonuje do siebie gwiazda wieczoru. „EA doskonale się spisało upodabniając Nikki do mnie. Jestem bardzo podekscytowana faktem, iż mogłam uczestniczyć w tak wielkim projekcie jak NFSU2 i nie mogę uwierzyć, jak realistyczne stały się gry wideo. Odczucie prędkości i grafika są tak doskonałe, że jest to prawie przerażające ” – zakończyła entuzjastycznie wypowiedź.

Męska część naszego społeczeństwa, grając w nową odsłonę popularnej gry z pewnością nie będzie tylko przerażona, ale również porażona – oczywiście urokiem ślicznych pań. :) Obok przedstawiamy naturalnie kilka wybranych fotek Kelly...