Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 września 2004, 18:50

autor: Tomasz "[email protected]" Wróblewski

AREA 51 także w kinach

W zawrotnym tempie zwiększa się zainteresowanie mediów, będącą ciągle w fazie produkcji, grą AREA 51. Po ogłoszeniu, że głosy do tej produkcji podłożą takie sławy, jak - aktor David Duchovny (m.in. „Z archiwum X”) i Powers Boothe (np. „Ręka Boga”), oraz skandalizujący piosenkarz Marilyn Manson, mamy dla Was kolejną, bardzo ciekawą wiadomość. Otóż okazuje się, że powstanie film wzorowany na grze (na ogół mamy do czynienia z odwrotną drogą).

W zawrotnym tempie zwiększa się zainteresowanie mediów, będącą ciągle w fazie produkcji grą AREA 51. Po ogłoszeniu, że głosy do tej produkcji podłożą takie sławy, jak - aktor David Duchovny (m.in. „Z archiwum X”) i Powers Boothe (np. „Ręka Boga”), oraz skandalizujący piosenkarz Marilyn Manson, mamy dla Was kolejną, bardzo ciekawą wiadomość. Otóż okazuje się, że powstanie film wzorowany na tej właśnie grze (jak do tej pory, na ogół mieliśmy do czynienia z sytuacją odwrotną - wpierw powstawał film, a dopiero potem na niego podstawie opracowywano grę komputerową).

Na taki, niecodzienny krok zdecydowało się studio Paramount Pictures, które podpisało stosowną umowę z wydawcą produktu, firmą Midway Games. Zrealizowanie ekranizacji powierzono Christine Paters, pracującej choćby przy „Jak stracić chłopaka w 10 dni", prezes firmy producenckiej Robert Evans Company.

AREA 51 to pełen akcji thriller, tworzony przez Inevitable Entertainment. Premiera tego tytułu w wersji na Xbox i PlayStation 2 planowana jest na marzec 2005 roku. Opowiada on historię pewnych dziwnych wydarzeń, rozgrywających się w słynnej Strefie na amerykańskiej pustyni Nevada. Agent Cole, w którego wcieli się grający, będzie musiał stawić czoło kosmitom (w tej roli szalony Manson).