Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2006, 14:47

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Naxxramas – nowy obszar w World of Warcraft

Po dzisiejszej informacji o specjalistycznym serwisie stworzonym na potrzeby użytkowników zapuszczających się w świat gry World of Warcraft, mamy kolejną wiadomość dla fanów tej produkcji.

Po dzisiejszej informacji o specjalistycznym serwisie stworzonym na potrzeby użytkowników zapuszczających się w świat gry World of Warcraft, mamy kolejną wiadomość dla fanów tej produkcji. W wywiadzie dla sobotniego wydania magazynu New York Times, Jeff Kaplan, jeden z twórców omawianego tytułu, zdradził kilka szczegółów odnośnie przyszłości WoW-a – i od razu powiedzmy, że nie dotyczą one powstającego właśnie dodatku o nazwie The Burning Crusade.

Jeff Kaplan poinformował, że zanim w nasze ręce trafi wyżej wspomniany add-on, już wiosną bieżącego roku przyjdzie nam się zmierzyć z nowym obszarem. Nowy teren będzie nosić nazwę Naxxramas i, jak zapowiedział twórca, ma on być najtrudniejszym z dotychczasowych. „Zobaczycie dużą nekropolię, unoszącą się nad Eastern Plaguelands. Będzie to lokacja rajdowa typu instance, będzie też większa niż Undercity” – dodał Kaplan. I o ile sprawdzą się zapowiedzi w/w pana, na nowym terenie staniemy oko w oko z 18 bossami, z czego każdy ma być niezwykle trudny do pokonania.

Ponadto Jeff Kaplan zdradził, że Blizzard szykuje także coś dla graczy, którzy uzyskali 60 poziom rozwoju swojego bohatera i nie mają czasu bądź ochoty na „siedzenie” w lochach po 14 godzin na dobę. Dla tych użytkowników do WoW-a mają zostać dodane tradycyjne questy, w stylu Field Duty w Ahn'Qiraj. Kaplan ma również nadzieję, że omawianym graczom spodoba się powstający właśnie add-on.

Teraz czekamy na więcej informacji na temat Naxxramas, no i oczywiście na premierę dodatku The Burning Crusade. Tymczasem wszystkim zainteresowanym polecamy lekturę naszej zapowiedzi do w/w add-onu.