Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2006, 10:22

autor: Jiker

Metroid Prime: Hunters - najnowsze informacje

Amerykański magazyn GamePro przedstawił kilka nowych informacji na temat Metroid Prime: Hunters, gry FPP produkowanej z myślą o przenośnej konsoli NDS przez firmę Nintendo.

Amerykański magazyn GamePro przedstawił kilka nowych informacji na temat Metroid Prime: Hunters, gry FPP produkowanej przez firmę Nintendo, dla której platformą docelową jest przenośna konsola NDS.

Znajdzie się w niej 25 aren przygotowanych z myślą o rozgrywkach w trybie Deathmatch. Gracze przed przystąpieniem do zmagań będą mogli dokonać wyboru postaci – autorzy planują stworzyć pokaźną grupę różnorodnych wojowników. Każdy z nich ma mieć inne umiejętności oraz pojazd, którym będzie pokonywać większe odległości. Przykładem może tu być niejaki Weavel, który potrafi wykorzystywać niektóre części swego ciała jako wieżyczki strzelnicze.

Zapowiadana od dłuższego czasu opcja rozgrywki poprzez usługę Nintendo Wi-Fi Connection w dalszym ciągu jest rozwijana, ulepszana i oczywiście znajdzie się w finalnej wersji produktu.

Amerykańska premiera Metroid Prime: Hunters nastąpi prawdopodobnie w marcu. Europejczycy nie poznali jeszcze oficjalnego terminu. Według plotek rozsiewanych przez zachodnie serwisy miałoby to nastąpić pod koniec marca lub na początku kwietnia 2006 roku.

Więcej informacji na temat opisywanej pozycji znajdziecie w naszej Encyklopedii.