Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2007, 09:03

autor: Sargeras

Marc Ecko Entertainment współpracuje z Human Head Studio

Dokładnie tydzień temu informowaliśmy o założeniu przez Marca Ecko firmy, mającej za zadanie podejmowanie współpracy z każdym, kto ma dobry pomysł na grę wideo. Na pierwsze działania nie trzeba było długo czekać. Marc Ecko Entertainment dogadało się w sprawie współpracy nad stworzeniem gry na nową generację konsol. Partnerem będzie Human Head Studio.

Dokładnie tydzień temu informowaliśmy o założeniu przez Marca Ecko (sygnował swym nazwiskiem udaną grę Getting Up: Contents Under Pressure) firmy, mającej za zadanie podejmowanie współpracy z każdym, kto ma dobry pomysł na grę wideo. Na pierwsze działania nie trzeba było długo czekać. Marc Ecko Entertainment dogadało się w sprawie współpracy nad stworzeniem gry na nową generację konsol. Partnerem będzie firma Human Head Studio, której najsławniejszymi tytułami były takie hity jak Rune czy Prey.

O grze nie można powiedzieć jeszcze nic konkretnego, ale entuzjazm i ambicje świeżo upieczonych wspólników są duże.

Mike Lynch (prezes Marc Ecko Entertainment): „Human Head to producent doskonale nadający się do stworzenia gry o zupełnie innej koncepcji niż wszystkie do tej pory. Nasi ludzie skupili się na wspólnej pracy z tym studiem nad grą akcji, która ma być ambitna i perspektywiczna. Naszym celem jest zmiana spojrzenia na to, czym może być gra.”

Marc Ecko: „Jako fan Prey jestem podbudowany możliwością bycia przy tym, jak Human Head urzeczywistnia naszą wizję. To jest jak rysowanie ostatniej akcji w meczu, mając Jordana za wykonawcę zwycięskiego rzutu.”

Paul MacArthur (prezes Head Human Studio): „Gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się z ludźmi Marca byliśmy pod wrażeniem kreatywności ich projektu oraz faktu, że nie bali się podjąć ryzyka. Jesteśmy gotowi, aby dać graczom coś zupełnie nowego.”

Informacje na temat gry zostaną podane w nadchodzących miesiącach.

Informacje na temat Marc Ecko Entertainment, jak i samego Marca Ecko znajdziecie tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 2007-02-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.