Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2007, 08:30

autor: Jiker

Japońska premiera Hot Shots Golf 5 zostanie poprzedzona wydaniem dema

Japońska premiera piątej odsłony serii Hot Shots Golf, a zarazem pierwszej przeznaczonej na konsolę PlayStation 3, została zapowiedziana na lipiec 2007 roku. Kilka miesięcy wcześniej będzie można przetestować wersję demonstracyjną tejże pozycji. Początkowo będą tego mogli dokonać jedynie ci gracze, którzy mieszkają w Japonii lub korzystają z usług tamtejszej wersji PlayStation Network.

Japońska premiera piątej odsłony serii Hot Shots Golf, a zarazem pierwszej przeznaczonej na konsolę PlayStation 3, została zapowiedziana na lipiec 2007 roku. Kilka miesięcy wcześniej będzie można przetestować wersję demonstracyjną tejże pozycji. Początkowo będą tego mogli dokonać jedynie ci gracze, którzy mieszkają w Japonii lub korzystają z usług tamtejszej wersji PlayStation Network. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w późniejszym czasie swoje wersje otrzymają także użytkownicy konsol amerykanskich oraz europejskich.

O całym fakcie poinformował magazyn Famitsu. Z dwustronicowego artykułu dowiadujemy się, że demo zostanie udostępnione już 21 marca. Dostęp do niego będzie ograniczony czasowo – download pozostanie aktywny do 7 maja. Wersja demonstracyjna będzie oferować dwie grywalne postaci oraz dziewięć dołków. Pojedyncze spotkanie będzie się jednak składać tylko z trzech wyzwań, dobieranych losowo przez konsolę. W zabawie będą mogły wziąć udział maksymalnie dwie osoby.

Z tekstu zamieszczone w Famitsu dowiadujemy się ponadto, że w Hot Shots Golf 5 znajdzie się nowy tryb rozgrywki, tzw. „True Shot”. Jego wybranie spowoduje, że podczas rozgrywki wyłączone zostaną wszelkie pomoce, na czele z paskami informującymi gracza o sile i celności uderzenia. Wszelkie ruchy będzie trzeba wykonywać na wyczucie, poprzez obserwacje zachowań kontrolowanej przez gracza postaci.

Producenci Hot Shots Golf 5 potwierdzili również informacje o rozgrywce sieciowej. Znajdzie się ona w grze i będzie odpowiednio rozbudowana.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Ostatnia aktualizacja: 2007-02-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Everybody's Golf World Tour

Everybody's Golf World Tour