Lost Odyssey pod koniec lutego w Europie

Hiszpański serwis hardgame2 informuje, iż Microsoft potwierdził 29 lutego jako datę premiery gry z garunku jRPG, Lost Odyssey na obszarze tego państwa. Tym samym, najprawdopodobniej jest to także dzień, w którym najnowsze dzieło studia Mistwalker pojawi się również na terytorium całej Europy.

Przemysław Zamęcki

Hiszpański serwis HardGame2 informuje, iż Microsoft potwierdził 29 lutego jako datę premiery gry z garunku jRPG, Lost Odyssey na obszarze tego państwa. Tym samym, najprawdopodobniej jest to także dzień, w którym najnowsze dzieło studia Mistwalker pojawi się również na terytorium całej Europy.

Przypomnijmy, że Lost Odyssey jest już drugą grą tego japońskiego studia, którego szefem jest twórca serii Final Fantasy, Hironobu Sakaguchi. Program ten, podobnie jak i wydany w zeszłym roku Blue Dragon jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli Xbox 360.

W Stanach Zjednoczonych premiera odbędzie się nieco wcześniej, bo 12 lutego. Po więcej informacji jak zwykle zapraszamy do naszej Encyklopedii.

Lost Odyssey

Lost Odyssey

Xbox
po premierze

Data wydania: 12 lutego 2008

Informacje o Grze
8.5

GRYOnline

8.4

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Przemysław Zamęcki

Autor: Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

Kalendarz Wiadomości

styczeń
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2008-01-07
18:12

zanonimizowany251643 Legend

😜

Taikun -

Ale cholernie mnie do tej gry ciągnie, szczególnie po tym ostatnim trailerze :)

Jesteś pewien, że tego chcesz ? To poczytaj taką małą dykteryjkę - admin gamersyde.com napisał w notce dołączonej do filmu z pierwszych 10 minut :)

As expected DjMizuhara managed to buy Lost Odyssey today, much less expected was that his 7th (yes, you read that right) Xbox 360 would have so much trouble reading the game's DVD, leading to slowdowns during the cutscenes and even crashes... He still managed to capture some videos, starting with this one where you'll certainly recognize the demo area, but with still quite a few tweaks since last year!

Komentarz: zanonimizowany251643
2008-01-06
16:22

zanonimizowany409726 Generał

nareszcie...

Komentarz: zanonimizowany409726
2008-01-05
12:03

BuncoleX Konsul

BuncoleX

,,Buncolex a kto mowi ze smieszny? :f Mialo byc glupio tak samo jak u ciebie. :) "
Spoko spoko.

Komentarz: BuncoleX
2008-01-05
11:55

uQuad Konsul

uQuad

Buncolex a kto mowi ze smieszny? :f Mialo byc glupio tak samo jak u ciebie. :)
Pozatym sam piszesz ze sie nie znasz na jrpg, a probujesz prowadzic dyskusje, daj se spokoj. :) Taki gatunek, tak jest.. i po co co narzekasz?

Komentarz: uQuad
2008-01-05
10:58

BuncoleX Konsul

BuncoleX

neozes
Haha tym ostatnim akapitem to mnie zniszczyles. Dzieki ci bracie. Sie usmialem do lez. Ale ja prosty zolnierz zawodowy jestem wiec wrazliwym czlowiekiem to bym sie nie nazwal raczej (raczy smiac mi sie chce jak te ich mega emocje ogladam). Bo bym w woju nie wytrzymal dnia. :D
A z tym niewyrabianiem nerwowo to chodzi mi o to ze nie tyle co sie denerwuje, bo niby czym? Ale po prostu konczy mi sie cierpliwosc. A chyba nie chcesz mi powiedziec, ze czlowiek bez cierpliowsci to psychol ?? :P
Sam kupie gre, ale jak zejdzie z ceny. Bo swiat w niej wykreowany bardzo do gustu mi przypada.

PS.Mimo to jeszcze raz dzieki.

Komentarz: BuncoleX

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl