Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2006, 23:30

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

List otwarty do twórców Battlefield 2 - poprawcie błędy albo ...

Niestety, sequel jednego z najlepszych FPSów ostatnich lat, Battlefield 2, jest dosłownie najeżony błędami. Co ciekawsze, zarówno jego twórcy jak i wydawcy, wydają sobie nic z tego nie robić, ba, wydanie patcha 1.3, który jest jeszcze bardziej niestabilny niż poprzednie wersje, świadczy dobitnie o tym, gdzie wspomniane firmy mają graczy.

Niestety, sequel jednego z najlepszych FPSów ostatnich lat, Battlefield 2, jest dosłownie najeżony błędami. Co ciekawsze, zarówno jego twórcy jak i wydawcy, wydają sobie nic z tego nie robić, ba, wydanie patcha 1.3, który jest jeszcze bardziej niestabilny niż poprzednie wersje, świadczy dobitnie o tym, gdzie wspomniane firmy mają graczy. Jednak cierpliwość użytkowników gry wyczerpała się i powiedzieli "dość".

Kilka klanów graczy zgromadzonych wokół Battlefield 2 połączyło swoje siły, i wystosowało list otwarty do kierownictw Digital Illusions oraz Electronic Arts. Wytykają w nim wprost wszelkie niedociągnięcia patcha 1.3, który nie dość, że nie poprawił napotkanych w grze błędów, to spowodował większą niestabilność rozgrywki. Autorzy listu pytają wprost czy patch ten miał być początkiem końca gry.

Gracze są tak zdesperowani obojętnością wydawcy, który wydaje się kierować wszelkie swoje siły w promocję najnowszego produktu marki Battlefield, Battlefield 2142, iż zapowiadają zignorowanie tej gry jeśli nie zostaną wykonane żadne ruchy w kierunku poprawy sytuacji.