Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 czerwca 2006, 19:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Da Vinci Code

Wiele ryzykując, postanowiliśmy udostępnić naszym czytelnikom niniejszy poradnik, wyklęty przez władze kościelne i przekazywany z ręki do ręki od setek lat przez wtajemniczonych w arkany mrocznej strony Chrześcijaństwa mędrców. Gdyby dostał się on w niewłaściwe ręce, skutki byłyby straszliwe. Zostaliście wybrani, musicie strzec owych sekretów jak oka w głowie, gdyż jeśli wyjdą na światło dzienne, nic już nie będzie takie samo.

„Wiele ryzykując, postanowiliśmy udostępnić naszym czytelnikom niniejszy poradnik, wyklęty przez władze kościelne i przekazywany z ręki do ręki od setek lat przez wtajemniczonych w arkany mrocznej strony Chrześcijaństwa mędrców. Gdyby dostał się on w niewłaściwe ręce, skutki byłyby straszliwe. Zostaliście wybrani, musicie strzec owych sekretów jak oka w głowie, gdyż jeśli wyjdą na światło dzienne, nic już nie będzie takie samo.

A tak poza tym, to używając tego poradnika bez problemów ukończycie wszystkie 9 poziomów The Da Vinci Code oraz odblokujecie wszystkie zawarte w nich sekrety. Bawcie się dobrze – na tyle, na ile to możliwe w tej przeciętnej skądinąd przygodówce.” - „Lordareon”

The Da Vinci Code - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Da Vinci Code w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.