Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2008, 13:30

autor: Dorota "vampire" Drużko

La Tale - MMORPG twórców Cabal Online będzie dostępny dla anglojęzycznych graczy

OGPlanet - koreański wydawca gier typu MMO (twórca choćby Cabal Online) zamierza udostępnić swoją MMORPG La Tale również graczom w Ameryce Północnej. Gra jest bardzo popularna w rodzimym kraju, głównie ze względu na prosty sposób prowadzenia rozgrywki, duży świat i wiele intuicyjnych questów, mogących zapewnić wielogodzinną rozrywkę ludziom w każdym wieku.

OGPlanet - koreański wydawca gier typu MMO (twórca choćby Cabal Online) zamierza udostępnić swoją MMORPG La Tale również graczom w Ameryce Północnej. Gra jest bardzo popularna w swym rodzimym kraju, głównie ze względu na prosty sposób prowadzenia rozgrywki, duży świat i wiele intuicyjnych questów, mogących zapewnić wielogodzinną rozrywkę osobom w każdym wieku.

Nietypowy jest w niej sposób przedstawiana świata - jest to produkcja całkowicie dwuwymiarowa typu side-scrolling (podobnie jak oldschoolowe platformówki). Jednak otoczenie i postaci oddane są bardzo szczegółowo, choć sposób ich rysowania na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Na uwagę zasługuje również świetne wsparcie dla gildii oraz duża swoboda kreowania postaci.

La Tale - MMORPG twórców Cabal Online będzie dostępny dla anglojęzycznych graczy - ilustracja #1

 

Podobnie jak inne produkcje tego studia La Tale ma być grą typu free-to-play, a więc rozgrywką cieszyć się będzie można zupełnie za darmo, natomiast za drobną opłatą pojawią się pewne dodatkowe udogodnienia. Premiera w Stanach przewidziana jest na trzeci kwartał bieżącego roku.