Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 kwietnia 2008, 14:14

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (14/04/08)

Sam & Max: Sezon 1, Race 07 lub Gears of War – jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Sam & Max: Sezon 1, RACE '07: The WTCC Game lub Gears of War – jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! - ilustracja #1

Zwycięzca konkursu wylosowany zostanie spośród posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, którzy do najbliższego piątku, tj. 18 kwietnia (włącznie) prześlą na mój adres, czyli [email protected] maila zawierającego w swej treści następujące elementy:

- odpowiedź na pytanie „Jaka gra otrzymała tytuł Gry Roku 2007 w naszym plebiscycie, który zakończył się 1 kwietnia?” Dla ułatwienia dodam, że dokładne wyniki podaliśmy 7 kwietnia.

- numer posiadanej karty klubowej MayClub, numer z Wielkiej Encyklopedii GIER 08 lub sam login konta na którym aktywowany jest abonament MayClub.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Konkurs gra za friko!”. Nie zapomnijcie też podać, którą z trzech powyższych gier chcielibyście otrzymać w przypadku wygranej.