Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2007, 10:53

autor: Piotr Doroń

Krakowskie studio Nibris nawiązuje współpracę z firmą FOX Studios

Krakowskie studio Nibris nawiązało współpracę z firmą FOX Studios. Z informacji przedstawionych nam przez drugi z wymienionych podmiotów wynika, że głównym jego zadaniem, wynikającym z podpisanego porozumienia, będzie promowanie Nibris oraz jego produktów w trakcie największych światowych imprez poświęconych grom komputerowym oraz video.

Krakowskie studio Nibris nawiązało współpracę z firmą FOG Studios. Z informacji przedstawionych nam przez drugi z wymienionych podmiotów wynika, że głównym jego zadaniem, wynikającym z podpisanego porozumienia, będzie promowanie Nibris oraz jego produktów w trakcie największych światowych imprez poświęconych grom komputerowym oraz video.

Z tak silnym partnerem polskie Nibris będzie mogło w odpowiedni sposób zaistnieć na rożnego rodzaju targach oraz konferencjach. W chwili obecnej wiemy, że FOG Studios będzie reprezentować interesy krakowskiego studia m.in. w trakcie wrześniowych Tokyo Game Show 2007 oraz Austin Game Developer’s Conference.

W momencie, gdy poznaliśmy Nibris, odnotowaliśmy ten sam poziom kreatywności, pasji oraz chęci wprowadzania w życie innowacyjnych pomysłów, jaki widzieliśmy w kontaktach z niektórymi dawnymi klientami naszej firmy. Najlepszym przykładem jest Westwood Studios, autorzy serii Command & Conquer. Jesteśmy przekonani, że Nibris osiągnie sukces na rynku gier” – powiedział Ed Dille, prezes agencji FOG Studios, zajmującej się promocją oraz reprezentowaniem małych, niezależnych firm developerskich na największych światowych imprezach poświęconych elektronicznej rozrywce. FOG Studios istnieje od 1979 roku.

Przypominamy, że Nibris pracuje aktualnie nad następującymi pozycjami: Sadness (Wii), Double Blob (NDS) oraz ROTR (NDS).

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej