Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2008, 13:32

autor: vampire

Konsolowy Supreme Commander ukaże się w czerwcu

Wygląda na to, że wielokrotnie przekładana data premiery rozbudowanej strategii czasu rzeczywistego, Supreme Commander w wersji dla Xboxa 360, w końcu została ostatecznie ustalona. Możemy spodziewać się, że gra ujrzy światło dzienne 23 czerwca w Stanach Zjednoczonych. Niestety nie wiadomo kiedy trafi ona do Europy. Jest to konwersja produkcji wydanej w lutym ubiegłego roku na PC.

Wygląda na to, że wielokrotnie przekładana data premiery rozbudowanej strategii czasu rzeczywistego, Supreme Commander w wersji dla Xboxa 360, w końcu została ostatecznie ustalona. Możemy spodziewać się, że gra ujrzy światło dzienne 23 czerwca w Stanach Zjednoczonych. Niestety nie wiadomo kiedy trafi ona do Europy. Jak pamiętamy, jest to konwersja produkcji wydanej w lutym ubiegłego roku na PC, autorstwa studia Gas Powered Games o tym samym tytule. Przygotowaniem jej zajęła się firma Hellbent Games.

Konsolowy Supreme Commander ukaże się w czerwcu - ilustracja #1

Oczywiście edycja przeznaczona na konsolę Microsoftu różni się nieco od tej znanej z komputerów. Użytkownicy X360 oprócz dostosowanego do padów sterowania otrzymają także trzy dodatkowe, niewystępujące na PC jednostki, nowe tryby rozgrywki i zaktualizowane mapy przeznaczone do zabawy w Sieci. W potyczkach multiplayer będzie mogło wziąć udział maksymalnie czterech graczy, natomiast w trybie kooperacji co najwyżej trzech.