Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2008, 10:00

autor: Jiker

Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe

Pierwsze wzmianki na temat pełnoprawnej kontynuacji gier z serii Kingdom Under Fire pojawiły się w sieci ledwie trzynaście dni temu. Od tamtego czasu nie pozyskaliśmy co prawda zbyt wielu nowych informacji, jednakże firmy Blueside oraz Phantagram, odpowiedzialne za produkcję gry, podzieliły się z nami oficjalnym tytułem oraz screenami.

Pierwsze wzmianki na temat kontynuacji gier z serii Kingdom Under Fire pojawiły się w sieci ledwie trzynaście dni temu. Od tamtego czasu nie pozyskaliśmy co prawda zbyt wielu nowych informacji, jednakże firmy Blueside oraz Phantagram, odpowiedzialne za produkcję gry, podzieliły się z nami oficjalnym tytułem oraz screenami.

Gra ukaże się na rynku pod nazwą Kingdom Under Fire II i zostanie wydana w wersjach na komputery osobiste oraz bliżej niesprecyzowane konsole. Zważywszy jednak na zaawansowaną grafikę (którą możecie podziwiać na zrzutach ekranowych zaprezentowanych poniżej) możemy założyć, że wzmianka ta dotyczy platform Xbox 360 oraz PlayStation 3. W tym drugim przypadku mielibyśmy do czynienia z ewenementem, ponieważ seria KUF jeszcze nigdy nie została wydana na konsolach wyprodukowanych przez firmę Sony.

Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe - ilustracja #1
Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe - ilustracja #2
Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe - ilustracja #3
Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe - ilustracja #4

Przypominamy, że wraz z Kingdom Under Fire II firmy Blueside orz Phantagram powrócą schematu przedstawionego po raz pierwszy w KUF: The Crusaders, czyniąc z niej miks strategii czasu rzeczywistego oraz dynamicznej akcji. W tym jednak przypadku znacznie większy nacisk położony zostanie na zmagania sieciowe, co sugeruje określenie gry pierwszym pełnoprawnym tytułem z gatunku MMOARTS (massively multiplayer online action real-time strategy). Twórcy gry obiecują potężne obszary działań zdolne przyjąć setki, a nawet tysiące graczy jednocześnie, którzy będą mogli się wcielić w członków jednej z trzech bojowych frakcji. Atrakcji zatem z pewnością nie zabraknie. Gra zostanie wydana na początku 2009 roku.