Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2007, 16:30

autor: Vercetti

Już jutro dowiemy się o nowościach w Team Fortress 2

W miniony weekend zespół Valve Software ujawnił kolejne szczegóły na temat przygotowywanej przez siebie strzelanki Team Fortress 2. Amerykańskie studio scharakteryzowało m.in. inżyniera, jedną z dziewięciu klas postaci, w jakie przyjdzie nam wcielić się w planowanym przez nie tytule. Jednocześnie team zza Wielkiej Wody jasno zasygnalizował, iż już w najbliższy wtorek będzie chciał ogłosić światu n

W miniony weekend zespół Valve Software ujawnił kolejne szczegóły na temat przygotowywanej przez siebie strzelanki Team Fortress 2. Amerykańskie studio scharakteryzowało m.in. inżyniera, jedną z dziewięciu klas postaci, w jakie przyjdzie nam wcielić się w planowanym przez nie tytule. Jednocześnie team zza Wielkiej Wody jasno zasygnalizował, iż już w najbliższy wtorek będzie chciał ogłosić światu niezwykle ważne wieści odnośnie swego sieciowego shootera.

Już jutro dowiemy się o nowościach w Team Fortress 2 - ilustracja #1

Jak żartobliwie napisali sami deweloperzy, ich oświadczenie będzie tak ważne, że fani taktycznych FPS-ów nie powinni nawet wybierać się na urlop bez uprzedniego przeczytania tego, co mają im do przekazania autorzy dodatku do Half-Life’a 2. Czy chodzi o kolejny trailer, oczekiwane przez graczy demo czy może po prostu o garść mniej lub bardziej interesujących informacji odnośnie Team Fortress 2 – nie wiadomo.

Przez kilkanaście najbliższych godzin wszyscy ci, którzy chcą na bieżąco śledzić poczynania amerykańskich projektantów, będą więc zmuszeni do nerwowego spoglądania na zegarki oraz bezustannego monitorowania stron internetowych należących do Valve. Czy tajemnicze ogłoszenie okaże się warte takiego zachodu? Przekonamy się jutro.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.