Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2007, 12:44

autor: Metatron

Japońska premiera Gran Turismo 5: Prologue 13 grudnia

W najnowszym numerze magazynu Famitsu ujawniono datę premiery gry Gran Turismo 5: Prologue – produkcji mającej za zadanie dać graczom przedsmak tego, czego spodziewać się mogą w piątej części bestsellerowej serii wyścigów tworzonej przez Polyphony Digital.

W najnowszym numerze magazynu Famitsu ujawniono datę premiery gry Gran Turismo 5: Prologue – produkcji mającej za zadanie dać graczom przedsmak tego, czego spodziewać się mogą w piątej części bestsellerowej serii wyścigów tworzonej przez Polyphony Digital. Informacja ta została potwierdzona przez Kaza Hirai na organizowanej przez Sony konferencji, która odbyła się w ramach trwających właśnie targów Tokyo Game Show.

Japońska premiera Gran Turismo 5: Prologue 13 grudnia - ilustracja #1

Gra zadebiutuje w Japonii 13 grudnia. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami ukaże się w dwóch wersjach: na płycie Blu-ray oraz w postaci cyfrowej do pobrania z PlayStation Store. Obie wersje mają nieco różnić się między sobą ceną i zawartością, ale nie zdradzono dokładnie, na czym mają polegać te różnice.

Już 20 października Japończycy będą mogli przetestować demo GT5: Prologue, które w tym dniu trafi na serwery PlayStation Store. Dojdzie więc do dość ciekawej sytuacji, w której przed zagraniem w Prologue, będący w zasadzie rozbudowanym demem GT5, będzie można przetestować jego demo – innymi słowy, demo dema.

Japońska premiera Gran Turismo 5: Prologue 13 grudnia - ilustracja #2

Niestety wszystkie te zapowiedzi dotyczą jedynie Japonii. Sony milczy w temacie premiery gry na pozostałych terytoriach.