Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2007, 14:16

Demo gry Metal Gear Solid 4 z Tokyo Game Show nie trafi do sieci

Studio Kojima Productions zaprezentowało w Tokio demo gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, zdecydowanie bardziej rozbudowane od tego, co można było zobaczyć podczas imprezy zorganizowanej z okazji dwudziestych urodzin Solid Snake’a. Kilka godzin temu w Internecie krążyły plotki, że omawiana wersja pokazowa zostanie udostępniona dziś użytkownikom konsol PlayStation 3.

Studio Kojima Productions zaprezentowało w Tokio demo gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, zdecydowanie bardziej rozbudowane od tego, co można było zobaczyć podczas imprezy zorganizowanej z okazji dwudziestych urodzin Solid Snake’a. Kilka godzin temu w Internecie krążyły plotki, że omawiana wersja pokazowa zostanie udostępniona dziś użytkownikom konsol PlayStation 3 za pośrednictwem usługi PlayStation Network. Niestety nie jest to prawda.

Demo gry Metal Gear Solid 4 z Tokyo Game Show nie trafi do sieci - ilustracja #1

Redaktorzy serwisu IGN skontaktowali się z Ryanem Pytonem, który w imieniu firmy Kojima Productions,prezentował demo dziennikarzom zgromadzonym na tegorocznej edycji imprezy Tokyo Game Show. Współtwórca gry oznajmił, że jego studio jest zainteresowane publikacją wersji pokazowej, ale na pewno nie tej, która została udostępniona mediom w Japonii. Można zatem założyć, że demo prawdopodobnie się ukaże, ale z pewnością nie w najbliższym czasie.

W ramach pocieszenia użytkownikom konsol PlayStation 3 proponujemy nowy film, który autorzy gry przygotowali specjalnie na tokijską imprezę. Jest on już dostępny na łamach naszego serwisu, a konkretnie w tym miejscu.

Ostatnia aktualizacja: 2007-09-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots