Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2001, 17:43

autor: Soulcatcher

Jagged Alliance 2,5 w planach wydawniczych CDProjektu

Markę Jagged Aliance znają prawie wszyscy gracze. Jagged Alliance 2,5 Unfinished Business najnowsze wcielenie tej serii już wkrótce zawita do naszych domów.

Jak donosi dział prasowy firmy CDProjekt :

„Markę Jagged Aliance znają prawie wszyscy gracze. Jagged Alliance 2,5 Unfinished Business najnowsze wcielenie tej serii już wkrótce zawita do naszych domów.

Dla tych, którzy nie pamiętają przypomnę, iż jest to strategia turowa, w zasadzie jedna z najlepszych w tym gatunku. W najnowszej odsłonie musimy po "kimś posprzątać", niedokończony deal. Niewątpliwą atrakcją są zupełnie nowa fabuła, nowe misje, nowe bronie oraz wbudowany edytor poziomów, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł tworzyć mapy. W pełnej polskiej wersji językowej, gra zostanie wydana przez firmę CD Projekt”

Ciągle bardzo przyjemnie wspominam serię Jagged Aliance, ciekawe jak ta klasyczna gra w swoim nowym wcieleniu obroni się przed inwazją nowych strategii w real time. Być może dobrze zrobiona przez CDProjekt polonizacje okaże się atutem przeważającym na korzyść JA2:UB.