Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2007, 12:57

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Virtua Tennis 3 trafiła do amerykańskich sklepów

Kilka dni temu pisaliśmy o wystartowaniu wersji testowej trzeciej części popularnego cyklu, traktującego o tenisie ziemnym. Natomiast dzisiaj możemy podzielić się z Wami najnowszymi doniesieniami zza oceanu. Amerykański oddział firmy SEGA potwierdził właśnie, że gra Virtua Tennis 3 trafiła na sklepowe półki. Posiadacze konsol PlayStaion 3 i Xbox 360 będą mieli okazję do wcielenia się w takie światowe gwiazdy tenisa, jak Roger Federer, Maria Sharapova, Martina Hingis, Andy Roddick czy Lindsay Davenport.

Kilka dni temu pisaliśmy o wystartowaniu wersji testowej trzeciej części popularnego cyklu, traktującego o tenisie ziemnym. Natomiast dzisiaj możemy podzielić się z Wami najnowszymi doniesieniami zza oceanu. Amerykański oddział firmy SEGA potwierdził właśnie, że gra Virtua Tennis 3 trafiła na sklepowe półki. Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 będą mieli okazję do wcielenia się w takie światowe gwiazdy tenisa, jak Roger Federer, Maria Sharapova, Martina Hingis, Andy Roddick czy Lindsay Davenport. Warto również dodać, że w 26 marca br. ów tytuł pojawi się w wersji dedykowanej PlayStation Portable.

Nie da się ukryć, że największy atut owej gry stanowi jej oprawa wizualna. Ogromna moc, drzemiąca we wspomnianych platformach, pozwoliła developerom na przygotowanie realistycznej grafiki trójwymiarowej, renderowanej w czasie rzeczywistym. Szczegółowo dopracowano areny z trybunami, wypełnionymi po brzegi widownią oraz modele zawodników wraz z ich mimiką twarzy. Szerzej na temat niniejszego tytułu przeczytacie w naszej encyklopedii oraz na stronie oficjalnej.

W Europie posiadacze wszystkich wymienionych konsol i komputerów osobistych klasy PC rozszerzą swoją kolekcję gier o Virtua Tennis 3 już 30 marca br. Niestety na razie nie przewidziano premiery owego tytułu w Polsce.