Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2007, 16:58

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Frogster Interactive na targach Games Convention 2007

Targi Games Convention to nie tylko okazja do zaprezentowania produktów przez największych wydawców z branży elektronicznej rozrywki, ale także sposobność do tego, by swój dorobek pokazały również mniejsze firmy. Jednym z takich przedsiębiorstw jest właśnie berlińska grupa Frogster Interactive, która zamierza trafić do odbiorców obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia za pośrednictwem czterech r

Targi Games Convention to nie tylko okazja do zaprezentowania produktów przez największych wydawców z branży elektronicznej rozrywki, ale także sposobność do tego, by swój dorobek pokazały również mniejsze firmy. Jednym z takich przedsiębiorstw jest właśnie berlińska grupa Frogster Interactive, która zamierza trafić do odbiorców obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia za pośrednictwem czterech różnorodnych pozycji.

Frogster Interactive na targach Games Convention 2007 - ilustracja #1

Obrazek z gry Escape from Paradise City

Pierwsza z nich to futurystyczny mariaż takich sportów, jak piłka ręczna oraz football amerykański. Mowa oczywiście o grze Speedball 2, przygotowywanej przez paryskie studio Kylotonn i adresowanej wyłącznie do posiadaczy pecetów. Drugi z produktów sygnowanych logiem Frogstera to MMORPG The Chronicles of Spellborn, mogące poszczycić się zarówno ogromnym światem i wciągającą fabułą, jak też klimatyczną muzyką autorstwa Jespera Kyda (kompozytora biorącego udział w pracach nad serią Hitman).

Trzecim z projektów przygotowywanych z myślą o tegorocznym Games Convention jest gra Escape from Paradise City (znana wcześniej pod mniej rozbudowaną nazwą Paradise City). Najnowsza produkcja twórców Ganglanda zostanie pokazana klientom w wersji beta. Podobnie rzecz się będzie miała z ostatnim z zapowiedzianych dotąd przedsięwzięć naszych zachodnich sąsiadów – sieciowym Bounty Bay Online, powstającym w azjatyckim studiu Suzhou Snail Electronic Co. Wymieniona spółka odpowiada również za developing kolejnego, sekretnego jak dotąd, projektu Frogster Interactive. Możliwe, że pierwsze informacje nt. opisywanej pozycji zostaną przedstawione właśnie w Lipsku.