Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2002, 17:11

autor: "Fajek"

Filmy z MoH: Spearhead

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. Już niebawem dodatek ów powinien trafić na sklepowe półki.

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. Już niebawem dodatek ów powinien trafić na sklepowe półki.

Autorzy w trybie single player przygotowali trzy nowe, główne misje, podzielone (każda) na trzy poziomy (łącznie dziewięć poziomów). W pierwszej będziemy walczyć w Holandii, podczas operacji Market Garden, druga to Battle of the Bulge, a trzecia to sowiecka inwazja na Berlin. W całej grze jednoosobowej kierujemy nową postacią - sierżantem Jackiem Barnesem.

W trybie multiplayer czeka na nas ponad dwanaście nowych map osadzonych nie tylko w scenerii powyższych bitew (Market Garden, Battle of the Bulge i atak na Berlin), lecz również w Normandii i we Włoszech (Monte Cassino).

Znacznie powiększono arsenał dostępnej broni, w Team Assault znajdziemy m.in. brytyjski karabin maszynowy Sten Mark 2; włoski pistolet 9mm Beretta Model 1934 i karabin maszynowy Modello MAB; niemiecki karabin półautomatyczny FG42 i karabin snajperski Gewehr 43; oraz rosyjski karabin maszynowy PPSh 41 i karabin snajperski Tokarev SVT40. Ponadto twórcy znacznie udoskonalili procedury rządzące komputerowymi postaciami (A.I.) i położyli większy nacisk na rozgrywkę zespołową, w której musimy współdziałać z członkami naszego oddziału.

Aby nieco skrócić sobie czas oczekiwania na te dodatek zapraszam do pobrania filmów pochodzących z tejże gry/dodatku. Wystarczy udać się pod ten adres.