Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2005, 09:58

autor: Kamen

Dungeon Siege II – rynkowy debiut gry i pierwszej łatki

Microsoft Game Studios poinformowało, że wczoraj – 16 sierpnia - na półkach sklepowych w Ameryce Północnej pojawiła się druga część Dungeon Siege II – gry będącej reprezentantem gatunku action cRPG, stworzonej przez studio Gas Powered Games.

Microsoft Game Studios poinformowało, że wczoraj – 16 sierpnia - na półkach sklepowych w Ameryce Północnej pojawiła się druga część Dungeon Siege II – gry będącej reprezentantem gatunku action cRPG, stworzonej przez studio Gas Powered Games. Ów tytuł dostępny jest w sugerowanej cenie $49.99.

Równocześnie z premierą na łamach Internetu pojawiła się pierwsza poprawka systemowa dedykowana w/w pozycji, która aktualizuje ją do wersji 2.1. Pliku ważącego zaledwie 6 MB oraz listy zmian, jakie wprowadza, szukajcie na naszych serwerach FTP.

Polski dystrybutor gry – firma CD Projekt –na swojej stronie internetowej informuje, że Dungeon Siege II PL (wersja kinowa, czyli oryginalne głosy + polskie podpisy) dostępna będzie we wrześniu w cenie 129,90 na czterech płytach CD.

Dungeon Siege II to jak sama nazwa wskazuje druga część gry akcji z elementami cRPG, która w roku 2002, tj. momencie swej premiery, zachwyciła miłośników tytułów osadzonych w realiach światów fantasy znakomitą oprawą audiowizualną oraz jakością wykonania i atrakcyjnością opowiadanej przygody. Dzięki tej produkcji poprowadzimy drużynę, składającą się z maksymalnie sześciu osób. Każda klasa postaci posiadać ma specjalne moce, które użyte w odpowiedni sposób i w należytym momencie bitwy nierzadko przechylą szalę zwycięstwa i uratują grupę awanturników od niechybnej śmierci. Natomiast akcja toczyć się będzie w trójwymiarowym środowisku, reagującym dynamicznie na zachodzące wydarzenia.

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej Encyklopedii.