Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2007, 18:49

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze

Na kilka tygodni przed premierą gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements, użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli pobrać z sieci demo programu – informuje serwis internetowy 1Up.

Na kilka tygodni przed premierą gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements, użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli pobrać z sieci jej oficjalną wersję demonstracyjną – poinformował dziś popularny serwis internetowy 1Up.

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze - ilustracja #1

Informacja ta jest interesująca z dwóch względów. Po pierwsze, posiadacze Xboksów 360 otrzymają możliwość przetestowania produktu przed jego debiutem rynkowym i to zarówno w trybie dla jednego, jak i wielu graczy. Po drugie, wiadomość ujawnia nowe informacje na temat premiery programu. Do tej pory koncern Ubisoft Entertainment kazał nam wierzyć, że Dark Messiah of Might and Magic: Elements trafi do sklepów w przyszłym roku. Z informacji uzyskanych przez serwis 1Up wynika, że gra pojawi się znacznie wcześniej, bo już w listopadzie. Demo powinno być zatem dostępne w październiku.

Powyższe informacje redaktorzy serwisu uzyskali bezpośrednio od koncernu Ubisoft Entertainment, możemy je zatem uznać za oficjalne.

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze - ilustracja #2
Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze - ilustracja #3

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej