Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2007, 18:49

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze

Na kilka tygodni przed premierą gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements, użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli pobrać z sieci demo programu – informuje serwis internetowy 1Up.

Na kilka tygodni przed premierą gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements, użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli pobrać z sieci jej oficjalną wersję demonstracyjną – poinformował dziś popularny serwis internetowy 1Up.

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze - ilustracja #1

Informacja ta jest interesująca z dwóch względów. Po pierwsze, posiadacze Xboksów 360 otrzymają możliwość przetestowania produktu przed jego debiutem rynkowym i to zarówno w trybie dla jednego, jak i wielu graczy. Po drugie, wiadomość ujawnia nowe informacje na temat premiery programu. Do tej pory koncern Ubisoft Entertainment kazał nam wierzyć, że Dark Messiah of Might and Magic: Elements trafi do sklepów w przyszłym roku. Z informacji uzyskanych przez serwis 1Up wynika, że gra pojawi się znacznie wcześniej, bo już w listopadzie. Demo powinno być zatem dostępne w październiku.

Powyższe informacje redaktorzy serwisu uzyskali bezpośrednio od koncernu Ubisoft Entertainment, możemy je zatem uznać za oficjalne.

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze - ilustracja #2
Dark Messiah of Might and Magic: Elements - premiera w listopadzie, demo w drodze - ilustracja #3