Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2006, 10:42

autor: Krooliq

Dangerous Waters oraz Space Empires 4 Deluxe dostępne dzięki usłudze Steam

Firmy Strategy First i Valve Corporation poinformowały, że gry Dangerous Waters oraz Space Empires 4 Deluxe już niedługo będą dostępne w internetowym systemie dystrybucji o nazwie Steam.

Firmy Strategy First i Valve Corporation poinformowały, że gry Dangerous Waters oraz Space Empires 4 Deluxe już niedługo będą dostępne w internetowym systemie dystrybucji o nazwie Steam. Pierwsza z w/w produkcji będzie kosztować 39,99 USD, a druga – 19,99 USD. Należy dodać, że wszystkie osoby posiadające aktywne konto w usłudze Steam będą mogły zamawiać wspomniane tytuły w pre-orderze od 24 stycznia z 10% rabatem.

Przypomnijmy, że Dangerous Waters to symulator działań wojennych, przeprowadzanych z użyciem nowoczesnej marynarki. Oprócz okrętów nawodnych (Oliver Hazard Perry) i podwodnych (Kilo Class 636/877, Seawolf SSN, Akula I/II SSN, 688(I) SSN), do dyspozycji gracza zostaną oddane także jednostki latające (samolot patrolowy P-3C Orion i śmigłowiec MH-60R Seahawk). Program oferować będzie dwie duże kampanie i kilkanaście pojedynczych misji. Jeżeli komuś to nie wystarczy, będzie mógł skorzystać z wbudowanego do gry edytora i zaprojektować własny scenariusz. Zgodnie z duchem czasów, produkt będzie posiadał także tryb multiplayer. Uczestnicy zabawy będą mogli wybierać spośród kilkunastu typów okrętów i próbować zniszczyć się nawzajem, lub w kooperacji wykonywać określone cele.

Natomiast pakiet Space Empires 4 Deluxe będzie zawierać dwie kosmiczne strategie turowe: poprawioną wersję Space Empires IV oraz Space Empires: Starfury. Dodajmy, że ten pakiet w Polsce będzie dostępny dzięki firmie Nicolas Games również w tradycyjnej, pudełkowej wersji. Jego premiera nastąpi już 28 stycznia, a cena będzie wynosić 49,99 PLN.