Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2007, 13:29

autor: Basza

Dance Dance Revolution Universe już dostępne w Stanach Zjednoczonych

Przedstawiciele firmy Konami poinformowali, że właśnie odbyła się światowa premiera gry Dance Dance Revolution Universe, przeznaczonej na konsolę Xbox 360.

Przedstawiciele firmy Konami poinformowali, że właśnie odbyła się światowa premiera gry Dance Dance Revolution Universe, przeznaczonej na konsolę Xbox 360.

Najnowszą część serii Dance Dance na dzień dzisiejszy mogą nabyć jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a w sprzedaży dostępna jest specjalna wersja gry z matą do tańczenia w cenie 79,99 dolarów. Już niedługo, bo pod koniec marca na półki sklepowe trafi też edycja gry Dance Dance Revolution Universe pozbawiona wspomnianej maty, a przyjdzie za nią zapłacić 39,99 dolarów. Wciąż niewiadomo, kiedy ten tytuł pojawi się na naszym kontynencie, bowiem nawet na oficjalnej stronie europejskiego oddziału firmy Konami nie ma żadnych informacji na ten temat.

Dance Dance Revolution Universe już dostępne w Stanach Zjednoczonych - ilustracja #1

Dance Dance Revolution Universe jest kolejną częścią znakomitego tanecznego cyklu Dance Dance Revolution, która tym razem udostępniona została wyłącznie dla konsoli Microsoftu. Całość ponownie rozgrywa się za pomocą specjalnych mat lub standardowych kontrolerów. Sam gameplay został niezmieniony, gdyż wciąż mamy poruszające się po ekranie strzałki, w takt których musimy wykonywać odpowiednie kroki. Urozmaicono jedynie tło, ale w sposób, który zdecydowanie ułatwia zabawę i poprawia czytelność ekranu. Konami wprowadziło tryb gry przez usługę Xbox Live. Tam możemy się zmierzyć w jednej z ponad 65 piosenek, zawartych w Universe, z graczami z całego świata, a także pobrać atrakcyjne dodatki, używać komunikacji Instant Messaging (lub wysłać tradycyjny email), przeglądać rekordy online, rozmawiać w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

Więcej informacji na temat gry Dance Dance Revolution Universe można znaleźć na łamach naszego serwisu.