Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2007, 08:45

Crysis pierwszą częścią trylogii? Demo we wrześniu!

Firma Crytek GmbH ma poważne plany względem swojej nowej gry o nazwie Crysis. Nie jest wykluczone, że oczekiwana przez wielu strzelanina doczeka się kontynuacji. Szef niemieckiego studia – Cevat Yarli – przyznał w rozmowie z serwisem GameSpot, że ich produkt został zaprojektowany jako pierwsza odsłona trzyczęściowej sagi. Trudno jednak gorączkować się tą wiadomością...

Firma Crytek GmbH ma poważne plany względem swojej nowej gry o nazwie Crysis. Nie jest wykluczone, że oczekiwana przez wielu strzelanina doczeka się kontynuacji. Szef niemieckiego studia – Cevat Yerli – przyznał w rozmowie z serwisem GameSpot, że ich produkt został zaprojektowany jako pierwsza odsłona trzyczęściowej sagi. Trudno jednak gorączkować się tą wiadomością, gdyż trylogia to w chwili obecnej melodia przyszłości.

Crysis pierwszą częścią trylogii? Demo we wrześniu! - ilustracja #1

Twórcy uzależniają podjęcie decyzji o produkcji drugiej i trzeciej części gry od sukcesu pierwowzoru. Jeśli Crysis poradzi sobie na rynku i fani zapragną kontynuacji, z pewnością ona powstanie. Na razie jednak Niemcy muszą uporać się z ukończeniem pierwszej odsłony cyklu, która do sklepów trafi 16-ego listopada. Studio Crytek GmbH zakończyło już podstawowe prace nad swoim dziełem. Teraz przyszedł czas na eliminowanie wychwyconych przez testerów błędów – proces ten potrwa kilka kolejnych tygodni.

Choć do premiery pozostały prawie trzy miesiące, grę przetestujemy nieco wcześniej. Yerli oświadczył, że pod koniec września w Internecie pojawi się oficjalna wersja demonstracyjna programu. Wówczas wyjdzie na jaw, czy Crysis faktycznie będzie działać szybko i wyglądać wspaniale na komputerze z jednordzeniowym procesorem i kartą graficzną GeForce 6800 GT. To nie żart – o takiej konfiguracji wspomniał w wywiadzie wymieniony wyżej szef firmy Crytek GmbH. Trzymamy za słowo.

Crysis pierwszą częścią trylogii? Demo we wrześniu! - ilustracja #2
Crysis pierwszą częścią trylogii? Demo we wrześniu! - ilustracja #3