Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2005, 09:58

Cross Racing Championship 2005 w złocie - demo 20 maja

Pod koniec ubiegłego tygodnia, firma Invictus Games opublikowała oficjalne oświadczenie prasowe, z którego wynika, że wszystkie prace nad Cross Racing Championship zostały zakończone i że gra powędrowała już do tłoczni. Program trafi na rynek w czerwcu bieżącego roku, w Polsce jej wydaniem zajmie się Play.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, firma Invictus Games opublikowała oficjalne oświadczenie prasowe, z którego wynika, że wszystkie prace nad Cross Racing Championship zostały zakończone i że gra powędrowała już do tłoczni. Program trafi na rynek w czerwcu bieżącego roku, w Polsce jej wydaniem zajmie się Play. Przy okazji poznaliśmy datę premiery ostatecznej wersji demo, która pozwoli sprawdzić graczom, jak sprawuje się Cross Racing Championship 2005 w akcji. Wspomniany program zadebiutuje w sieci już 20 maja, czyli za kilka dni.

Croos Racing Championship to wyścigi samochodowe zrealizowane przez firmę Invictius, znaną z takich produkcji jak: Street Legal Racing: Redline, Monster Garage czy też Insane. Gracz ma okazję ścigać się na około sześćdziesięciu wysoce zróżnicowanych trasach (począwszy od lodowatych, górzystych terenów, idąc przez upalne, piaszczyste przestrzenie, skończywszy na trasach szybkiego ruchu). Omawiana pozycja zawiera w sobie wiele trybów gry, zarówno jedno, jak i wieloosobowych (od najzwyklejszych trybów, po te innowacyjne, sieciowe rozwiązania). Produkt cechuje się dobrze rozwiniętym systemem, odpowiedzialnym za zachowanie elementarnych praw fizycznych, dzięki któremu całość sporo zyskuje na atrakcyjności i tzw. „grywalności”.

Więcej informacji na temat Cross Racing Championship 2005 znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.