Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2006, 12:31

autor: Krooliq

Chcesz zagrać w Aliens vs Predator 3 – podpisz petycję!

O powstawaniu trzeciej odsłony cyklu Aliens vs Predator informowaliśmy Was w lipcu 2002 roku, niestety od tego czasu wieści o tej produkcji ucichły. Jednak fani serii o niej nie zapomnieli i najwyraźniej zmęczeni oczekiwaniem na decyzję odnośnie wspomnianej kontynuacji, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować nakłonić firmę Fox Interactive do stworzenia Aliens vs Predator 3.

O powstawaniu trzeciej odsłony cyklu Aliens vs Predator informowaliśmy Was w lipcu 2002 roku, niestety od tego czasu wieści o tej produkcji ucichły. Jednak fani serii o niej nie zapomnieli i najwyraźniej zmęczeni oczekiwaniem na decyzję odnośnie wspomnianej kontynuacji, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować nakłonić firmę Fox Interactive do stworzenia Aliens vs Predator 3. Aktualnie na tej stronie została zamieszczona petycja do Fox Interactive z żądaniem rozpoczęcia prac nad trzecią częścią omawianej serii. Wszyscy zainteresowani zagraniem w Aliens vs Predator 3 proszeni są o wpisanie swoich personaliów, adresu e-mailowego i wysłania owej petycji. Dodajmy, że potrzebnych jest pięć tysięcy podpisów, a na chwilę obecną udało się zebrać około dziewięćset.

Chcesz zagrać w Aliens vs Predator 3 – podpisz petycję! - ilustracja #1

Przypomnijmy, że seria Aliens vs Predator została oparta na klasykach kina science-fiction, mianowicie Alien oraz Predator, i oferuje graczowi możliwość wcielenia się w żołnierza oddziałów marines, potężnego kosmicznego łowcę – Predatora lub ekstremalnie śmiercionośnego obcego – Aliena. Więcej szczegółów na temat omawianej produkcji znajdziecie naszej Encyklopedii Gier.