Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Aliens vs Predator 2: Primal Hunt (PC)
OkładkaAliens vs Predator 2: Primal Hunt (PC)

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt PC

Dodatek do jednej z najlepszych gier akcji roku 2001. Gracz może stać się Predatorem, ludzkim najemnikiem lub Predalienem i starać się przeżyć na planecie LV1201.

To jest dodatek do gry Aliens vs Predator 2.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | filmy | kooperacja | Alien (marka) | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt Premiera PC

16sierpnia2002

pudełko PL

7października2002

producent: Third Law Interactive wydawca: Sierra wydawca PL: Play-It Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Aliens vs Predator 2: Primal Hunt

Doom 3

Red Faction

Quake II (1997)

„Aliens vs Predator 2: Primal Hunt” to dodatek do jednej z najlepszych gier akcji roku 2001, stworzony przez zespół Third Law Interactive, twórców gry akcji „KISS: Psycho Circus”. Fabuła „Aliens vs Predator 2: Primal Hunt” zawiązuje się 500 lat przed wydarzeniami, w których uczestniczyliśmy w „Aliens vs Predator 2”. Zanim ludzie wybudowali na planecie LV1201 swe instalacje i laboratoria badawcze, było to miejsce, gdzie Predatorzy zwyczajnie polowali na Obcych. Podczas jednego z takich polowań jeden z Predatorów odkrył starożytny artefakt pozwalający kontrolować Obcych. Niestety chwilę później uwięziło go pole energetyczne tzw. „stasis field”. Po 500 latach został przypadkowo uwolniony przez najemniczkę, zwaną Dunya, która usiłowała odszukać i wykorzystać artefakt. Następnie Predator śledząc ją, bezwiednie umożliwił wtargnięcie Obcym do ludzkiej bazy i rozpoczęła się rzeź, w jakiej uczestniczyliśmy w „Aliens vs Predator 2”, tu zaś będąca jedynie tłem dla toczącej się akcji. Gracz może stać się przebudzonym Predatorem, ludzkim najemnikiem o imieniu Dunya, bądź też Predalienem, czyli hybrydą Obcego i Predatora, który stara się zniszczyć artefakt.

Na graczy czeka olbrzymia dawka strachu, emocji i rozrywki. Dla trybu single player autorzy przygotowali łącznie dziewięć nowych misji (po trzy na każdą postać), a tryb multiplayer zyskał cztery nowe poziomy. Ponadto „Aliens vs Predator 2: Primal Hunt” zawiera wszystkie dotychczasowe łatki i dodatki do podstawowej gry, nowe style walki i rodzaje broni (dla ludzi: Dual Pistols, Turret Gun, Deployable Sentry Gun; dla Predatorów: Energy Flechette, Self-Destruct), dwie nowe formy życia oraz nigdy wcześniej niewidziane lokacje.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 539 głosów czytelników.

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt cena w dniu premiery: 49 PLN

Klasyfikacja PEGI Aliens vs Predator 2: Primal Hunt

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 450MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D