Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2006, 11:29

autor: Krooliq

Blazing Angels: Squadrons of WWII również na PC

Gra Blazing Angels: Squadrons of WWII zostanie wydana również w wersji PC – tak wynika z raportu finansowego opublikowanego właśnie przez koncern Ubisoft, czyli producenta i wydawcę programu.

Gra Blazing Angels: Squadrons of WWII zostanie wydana również w wersji PC – tak wynika z raportu finansowego opublikowanego właśnie przez koncern Ubisoft, czyli producenta i wydawcę programu. Przypomnijmy, że dotychczasowe plany związane z tym tytułem, obejmowały wyłącznie konsole Xbox oraz Xbox 360. Zachodni debiut rynkowy wersji PC powinien nastąpić jeszcze w bieżącym kwartale, najprawdopodobniej w marcu.

Blazing Angels: Squadrons of WWII również na PC - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że w omawianej produkcji gracz wcieli się w rolę pilota, który ma do wykonania szereg misji w czasie II Wojny Światowej, poczynając od słynnej Bitwy o Anglię, na bombardowaniu Berlina kończąc.

Do wyboru otrzymamy aż 45 myśliwców, najsłynniejszych maszyn II Wojny Światowej, którymi dysponowali Anglicy, Amerykanie, Niemcy i Japończycy. Każdy model zostanie dokładnie odwzorowany, aby jak najwierniej pokrywał się z faktycznie istniejącymi samolotami. Oprócz perspektywy trzeciej osoby, program zaoferuje również widok z kokpitu. W obu przypadkach na ekranie będziemy widzieć celownik, który pomoże lepiej skupić się na celu i uniknąć niepotrzebnej straty amunicji. W walce przyda się także umieszczony w prawym, górnym rogu radar, określający pozycję maszyn wroga względem naszego samolotu.

Premiera Blazing Angels: Squadrons of WWII w wersji na obie konsole Microsoftu zaplanowana jest na marzec. Więcej informacji na temat programu znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.