Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2008, 17:19

Autorzy Heavenly Sword pracują nad nową grą

Po pięciu miesiącach od premiery ostatniego dzieła, Heavenly Sword, ekipa Ninja Theory znowu przypomina o swoim istnieniu.

Po pięciu miesiącach od premiery ostatniego dzieła, Heavenly Sword, ekipa Ninja Theory znowu przypomina o swoim istnieniu.

Na oficjalnej stronie internetowej firmy pojawiły się dwa teaser bannery mające zwiastować przyszłą zapowiedź nowego tytułu. Wydaje się, że przedstawiają one ruiny futurystycznego miasta oraz jakieś dziwne, bliżej niezidentyfikowane budowle.

Autorzy Heavenly Sword pracują nad nową grą - ilustracja #1

„Pracujemy obecnie nad nowym, ekscytującym pomysłem.” – możemy przeczytać na pierwszej stronie. Autorzy jak na razie nie mogą jeszcze ujawnić czym się dokładnie zajmują, niemniej jednak obiecują grę lepszą i zrobioną z jeszcze większym rozmachem niż Heavenly Sword.

Zaprezentowane obrazki w zasadzie nijak mają się do koncepcji i stylu graficznego zaprezentowanego w przygodach Nariko. Czyżby więc Ninja Theory nie zamierzało kontynuować sagi Niebiańskiego Miecza? Pozostaje cierpliwie czekać na kolejne przecieki i mieć nadzieję, że tym razem nowa gra wystarczy na nieco dłużej niż tylko sześć godzin zabawy.