Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 28 marca 2003, 13:07

Another War - wersja DeLuxe

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Pierwsze, polskie RPG w stylu Fallouta, rozgrywające się w czasach drugiej wojny światowej? To oczywiście znany i doceniony przez graczy i dziennikarzy Another War - gra, która zdobyła tytuł „Najlepsza polska gra 2002 roku” w plebiscytach Świata Gier Komputerowych (nagroda HITEK) oraz serwisu GRY-OnLine („Najlepsza polska produkcja 2002 roku”).

Jeśli dotąd nie mieliście okazji zapoznać się z tą wspaniałą grą, nic straconego, bowiem Another War powraca w wersji DeLuxe. Zarówno wersja CD jak i DVD będzie w rewelacyjnie niskiej cenie 59,90 złotych.

W pudełku znajdziemy dodatkową płytę CD z patchem, poprawiającym między innymi system walki, sztuczną inteligencję przeciwników, grafikę i kilka pomniejszych błędów.

Another War to gra z gatunku RPG, umiejscowiona w okupowanej Europie podczas Drugiej Wojny Światowej. Pełna akcji i humoru historia, połączona z niezwykle rozwiniętym systemem rozwoju postaci, oferuje graczowi wiele godzin przyjemnej i wciągającej zabawy. Bohater - najemnik i poszukiwacz przygód - próbując ratować swojego przyjaciela z rąk okrutnych nazistów zaplątał się w światową intrygę. Niezwykła i zawiła historia rozpoczyna się w spokojnej, cichej francuskiej wiosce, gdzie jedynymi oznakami rozgrywającej się wojny są niemieccy żołnierze okupujący lokalny bar. Kończy się zaś w samym sercu mrocznego Leningradu, kryjącym najtajniejsze sekrety Rosji i Niemiec.

Another War Deluxe to:

  • Niezwykła historia pełna akcji i humoru, stworzona specjalnie dla fanów książek i filmów o tematyce Drugiej Wojny Światowej. Gra nawiązuje do tak sławnych tytułów jak: "Poszukiwacze Zaginionej Arki", "Allo! Allo!", "Paragraf 22", "Szeregowiec Ryan" i "Parszywa dwunastka"
  • 50 generowanych losowo poziomów gry
  • 405 indywidualnych żołnierzy niemieckich, 150 partyzantów i żołnierzy jugosłowiańskich, rosyjskich, specjalne jednostki i postacie oraz różne machiny wojenne, jak czołgi i samoloty
  • 24 inne przedmioty wyposażenia militarnego
  • 120 różnych typów broni
  • 3 różnych bohaterów

Więcej Informacji o grze na naszej oficjalne stronie – www.anotherwar.com