Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 maja 2007, 17:37

autor: Major Doktor Upiorna

Angelina Jolie po raz trzeci w roli Lary Croft?

Ian Livingstone, członek ekipy odpowiedzialnej za przygotowanie Tomb Raider: Anniversary, ujawnił, że Paramount Pictures rozważa możliwość nakręcenia trzeciej odsłony przygód znanej Lary Croft. Przyznał też, że seksowna Angelina Jolie otrzymała propozycję ponownego wystąpienia jako wspomniana pani archeolog.

Ian Livingstone, członek ekipy odpowiedzialnej za przygotowanie Tomb Raider: Anniversary, ujawnił, że Paramount Pictures rozważa możliwość nakręcenia trzeciej odsłony przygód znanej Lary Croft. Przyznał też, że seksowna Angelina Jolie otrzymała propozycję ponownego wystąpienia jako wspomniana pani archeolog. Niemniej jednak na chwilę obecną nie padły jeszcze żadne konkretne decyzje w tej sprawie.

Angelina Jolie po raz trzeci w roli Lary Croft? - ilustracja #1

„Nadal nie ma zielonego światła co do realizacji pomysłu (...) Rozmowy z Paramount w sprawie filmu są prowadzone już od dłuższego czasu. Miałem nawet okazję spotkać się kilka razy z ich przedstawicielami (...) Sądzę, że gdy zobaczą, jak wielki sukces odniesie gra Tomb Raider: Anniversary będą bardziej skłonni do podjęcia się tego projektu” dodaje Livingstone.