Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2008, 13:57

autor: vampire

4 czerwca zobaczymy nowe materiały z Duke Nukem Forever?

Crackle jest serwisem internetowym, administrowanym przez firmę Sony Pictures Entertainment, podzielonym na kilka paneli tematycznych, którego użytkownicy mogą publikować różnego rodzaju filmy. Przypomina, więc popularny YouTube. Wczoraj pojawiła się w nim informacja, że jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli obejrzeć nowe materiały z Duke Nukem Forever.

Crackle jest serwisem internetowym, administrowanym przez firmę Sony Pictures Entertainment, podzielonym na kilka paneli tematycznych, którego użytkownicy mogą publikować różnego rodzaju filmy. Przypomina, więc popularny YouTube. Wczoraj pojawiła się w nim informacja, że jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli obejrzeć nowe materiały z gry, która już dawno stała się prawdziwą legendą - Duke Nukem Forever. Podobno zostały one zdobyte podczas wizyty Jasona Halla (współzałożyciela studia Monolith) w siedzibie firmy 3D Realms. Miał on je zaprezentować w pierwszym epizodzie swego programu, Jace Hall Show, który można byłoby zobaczyć 4 czerwca za pośrednictwem wspomnianej witryny oraz Xbox Live. Informacja ta pobudziła wyobraźnię fanów, przez co w Sieci szybko pojawiły się przypuszczenia, iż już niebawem obejrzymy nowy trailer z gry.

4 czerwca zobaczymy nowe materiały z Duke Nukem Forever? - ilustracja #1

Jednakże, jak możemy przeczytać w poście menadżera społcznościowego 3D Realms, Joe Sieglera, na oficjalnym forum firmy, ostateczny termin startu Jace Hall Show nie jest jeszcze ustalony. Poza tym według słów dewelopera Duke Nukem Forever, George’a Broussarda obecnie nie ma żadnego nowego zwiastuna, a Hall w swoim programie pokaże najwyżej materiał, który przygotowali dla niego twórcy Księcia kilka miesięcy temu. Przypomnijmy, że o grze ponownie zrobiło się głośno w grudniu ubiegłego roku, kiedy to zaprezentowany został krótki filmik przedstawiający głównego bohatera i kilka migawek z rozgrywki.