Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2007, 07:39

autor: Metatron

Już dzisiaj obejrzymy trailer Duke Nukem Forever

Gra Duke Nukem Forever zasłynęła jako najdłużej powstająca produkcja w historii, co doprowadziło do tego, że wiele osób zaczęło interpretować dopisek „forever” w tytule, jako czas developingu gry, sądząc, że nowy Duke nigdy się nie ukaże. Twórcy twierdzą, że to nieprawda. Na dowód czego przygotowali krótki trailer, który jeszcze dzisiaj powinien trafić do sieci.

Gra Duke Nukem Forever zasłynęła jako najdłużej powstająca produkcja w historii. Zespół 3D Realms tworzy ją już niemal od jedenastu lat, co doprowadziło do tego, że wiele osób zaczęło interpretować dopisek „forever” w tytule jako czas developingu gry, sądząc, że nowy Duke nigdy się nie ukaże. Twórcy twierdzą, że to nieprawda. Na dowód tego przygotowali krótki trailer, który jeszcze dzisiaj powinien trafić do sieci.

Na oficjalnej stronie dewelopera znalazła się informacja, z której możemy dowiedzieć się, że w środę w południe czasu amerykańskiego (co przekłada się na 19:00 naszego czasu) gracze będą mogli obejrzeć krótki trailer prezentujący grę.

Już dzisiaj obejrzymy trailer Duke Nukem Forever - ilustracja #1
Zamieszczony na stronie twórców screenshot z zapowiedzianego trailera.

Jeżeli wierzyć wspomnianej wiadomości, filmik został stworzony w sekrecie przez kilku ludzi z ekipy, by stać się prezentem dla wszystkich pracowników studia zebranych na świątecznym przyjęciu, które odbyło się w zeszłą sobotę. Prezentacja tak bardzo przypadła do gustu zgromadzonym, że postanowili podzielić się nią ze światem.

Niedługo po opublikowaniu zapowiedzi trailera, została ona wzbogacona o stwierdzenie właściciela 3D Realms, George’a Broussarda, który zwrócił uwagę, że nie powinniśmy spodziewać się po filmiku Bóg wie czego. Jest to bowiem zaledwie krótka zajawka, a prawdziwy, właściwy trailer ukaże się dopiero w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Czy oznacza to, że powoli zbliżamy się do chwili, w której Duke Nukem Forever ujrzy światło dzienne? Pozostaje nie zapeszać i uzbroić się w cierpliwość. Póki co czekamy na zapowiedziany filmik.