Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 grudnia 2007

Zmień World in Conflict w co tylko chcesz

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 14:35

Massive Entertainment, firma stojąca za wyprodukowaniem dobrze przyjętej w środowisku graczy gry World In Conflict poinformowała, iż zakończyła już prace nad narzędziem umożliwiającym produkcję własnych modyfikacji.

The City of Metronome znowu w produkcji
The City of Metronome znowu w produkcji

Elrond, 4 grudnia 2007, 13:27

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów przygodówek, a w szczególności tych, których wiadomość o zamrożeniu projektu The City of Metronome wprawiła w przygnębienie. Jak poinformowali twórcy gry, Team Tarsier, dzięki pomocy Nordic Game Program (program wspierania twórców gier z krajów skandynawskich) udało im się pozyskać dodatkowe fundusze na jej rozwój.

Najlepsze darmowe gry roku 2007 według serwisu Midnight Synergy

Elrond, 4 grudnia 2007, 13:09

W dobie oszałamiających grafiką gier, wyciskających ostatnie poty z naszych „growych maszynek”, często zapominamy o tytułach, które może nie olśniewają warstwą wizualną lecz mają w sobie to coś, co powoduje, iż nie możemy odejść od monitora. A dodatkowo, w przeciwieństwie do wcześniejszej grupy są darmowe.

Znamy datę premiery europejskiej wersji usługi Xbox Live Marketplace Video Store

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 13:01

Microsoft ujawnił w końcu konkretną datę europejskiej premiery usługi Xbox Live Marketplace Video Store. Co prawda Polski ta wiadomość nie dotyczy bezpośrednio, wszak u nas nie istnieje nawet możliwość założenia rodzimego konta, ale zapewne Brytyjczycy, Irlandczycy, Francuzi i Niemcy nie posiadają się z radości.

18 Wheels of Steel: American Long Haul w ofercie Gamer's Gate
18 Wheels of Steel: American Long Haul w ofercie Gamer's Gate

Elrond, 4 grudnia 2007, 12:46

Katalog produktów firmy Gamer's Gate, oferującej graczom możliwość zakupienia gier w formie elektronicznej (pobrania ich na dysk), wzbogacony został o pozycję przeznaczoną dla fanów ogromnych, osiemnastokołowych maszyn. Mowa o American Long Haul, kolejnym wcieleniu popularnej serii 18 Wheels of Steel.

Nowy singiel zespołu Metallica prawdopodobnie zadebiutuje w grze Rock Band

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 12:27

Najwyraźniej interes związany z odsłoną kolejnych gier muzycznych spod znaku plastikowej gitary i perkusji musi iść naprawdę znakomicie, skoro nawet taki gigant jak Metallica, zdecydował się na premierę swojego nowego singla jako… piosenki do gry Rock Band.

Wielka Encyklopedia Gier 08 już w sprzedaży!
Wielka Encyklopedia Gier 08 już w sprzedaży!

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2007, 11:44

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj w salonach prasowych oraz sklepach Empik w cały kraju jest już dostępna nasza najnowsza Encyklopedia – EG08!

Pierwszy klaps na planie Prince of Persia: The Sands of Time padnie w czerwcu?

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 11:15

Wszystko wskazuje na to, że plany nakręcenia filmu o perskim księciu są na jak najlepszej drodze. Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o zmianie na stanowisku reżysera filmu, którym jest w tej chwili Mike Newell, kinomanom znany przede wszystkim dzięki takim obrazom, jak Donnie Brasco czy Harry Potter i Czara Ognia.

Kolejny wydawca decyduje się na poszerzenie swojej oferty o konsolę Xbox 360
Kolejny wydawca decyduje się na poszerzenie swojej oferty o konsolę Xbox 360

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 10:40

Koncern Koch Media, dotychczasowy pecetowy wydawca takich tytułów, jak Mage Knight czy Sacred, poinformował, że dołącza do grona firm oferujących swoje tytuły na konsole Xbox 360.

Niespodzianki dla amerykańskich graczy LEGO Star Wars: The Complete Saga na Xbox LIVE
Niespodzianki dla amerykańskich graczy LEGO Star Wars: The Complete Saga na Xbox LIVE

Elrond, 4 grudnia 2007, 10:31

Dość niecodzienną, a zarazem ciekawą niespodziankę przygotował wydawca gry LEGO Star Wars: The Complete Saga, LucasArts Entertainment, dla graczy zmagających się w uniwersum Gwiezdnych Wojen dzięki usłudze Xbox Live. Otóż w najbliższy weekend na wielbicieli sagi, którym dopisze odrobina szczęścia, czekają modele statku Lorda Vadera, a także ... Gwiazdy Śmierci!

Koncern Activision idzie w ślady Elektroników

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2007, 09:23

Kolejne odsłony najpopularniejszych serii wydawanych przez koncern Activision, będą ukazywały się na rynku mniej więcej co dwanaście miesięcy – zapowiedział Robert Kotick podczas konferencji prasowej. Oznacza to, że takie gry jak Call of Duty 5 czy Guitar Hero IV powinniśmy zobaczyć w sklepach pod koniec przyszłego roku.

Resident Evil: Outbreak i Monster Hunter od przyszłego roku bez możliwości gry w sieci
Resident Evil: Outbreak i Monster Hunter od przyszłego roku bez możliwości gry w sieci

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2007, 08:34

Z końcem bieżącego roku użytkownicy konsol PlayStation 2 nie będą mogli korzystać z trybu multiplayer w grach Monster Hunter oraz Resident Evil: Outbreak – poinformował wczoraj koncern Capcom.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (04/12/07)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (04/12/07)

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2007, 07:40

W poprzednim notowaniu zaliczyła bardzo dobry start, ale mimo tego nie udało się jej jako pierwszej dojechać na metę. W drugim podejściu zdołała zostawić konkurencję daleko w tyle. Need for Speed: ProStreet, bo właśnie o tej grze mowa, została nowym liderem brytyjskiego rankingu bestsellerów, do którego dane tradycyjnie zebrała firma ELSPA.

Zestaw The Orange Box w wersji na PlayStation 3 jest już gotowy
Zestaw The Orange Box w wersji na PlayStation 3 jest już gotowy

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2007, 07:30

Brytyjski oddział koncernu Electronic Arts zakończył pracę nad konwersją gier z zestawu The Orange Box na konsolę PlayStation 3. Produkt osiągnął złoty status i trafił do tłoczni, co oznacza, że wydawcy uda się dotrzymać obiecanego wcześniej terminu premiery.

Niespodzianka dla fanów nowej gry firmy Piranha Bytes

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2007, 07:28

Doskonale znana PeCetowcom z serii Gothic firma Piranha Bytes przygotowała małą niespodziankę dla swoich fanów. Jest nią kalendarz zawierający obrazek składający się z dwudziestu czterech elementów, które będą odsłaniane w kolejnych dniach bieżącego miesiąca.

Już dziś pobierzemy łatę do gry BioShock
Już dziś pobierzemy łatę do gry BioShock

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2007, 07:23

Już za kilkadziesiąt minut firma 2K Games opublikuje w Internecie długo oczekiwaną łatę do gry BioShock, która nie tylko wyeliminuje zauważone przez użytkowników błędy (np. błędne wyświetlanie obrazu w trybie panoramicznym) ale oferuje również kilka innych udogodnień, m.in. niewidziane wcześniej plazmidy.